majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Żyrandol

Post autor: majsterka »

Według mnie, wszystko powinno być stylowo do siebie dobrane. U mnie w domu postawione jest na nowoczesny styl dlatego teraz szukam nowego metalowego żyrandola. Bardzo spodobały mi się te apmal/pl/lampy-metalowe-c-82.html ale jeszcze nie wiem na który mam się zdecydować.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Żyrandol

Post autor: budowlaniecja »

A może zainteresują was lampy wiszące to zobaczcie tą ofertę tu elampki/pl/pol_m_Klasyczne_Wiszace-169.html Moim zdaniem to bardzo ciekawa propozycja, różne wzory, kolory. Bardzo spodobał mi się żyrandol Flex z 5 punktami świetlnymi. I cena jest bardzo korzystna.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Żyrandol

Post autor: Luza »

Zgadzam się, dodatki muszą być odpowiednio dobrane, żeby do siebie pasowały. Wybór lampy sufitowej też nie jest prosty, ale w internecie jest sporo pomysłów. Ja znalazłam taką lampę candellux/com/pl/pl/products/lampa-sufitowa-listwa-candellux-tony-93-25074-z-3x3w-led-gu10-bialy-13303.html. Według mnie jest ona oryginalna i świetnie nada się do nowoczesnego salonu. Jest w kolorze białym, a to też modny kolor.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Żyrandol

Post autor: anya »

Możecie chociażby dla samego porównania zapoznać się z ofertami sklepu Kaja . Tam możecie znaleźć bardzo ładne, wyjątkowe modele lamp. Zobaczcie dla przykładu jak super jest sklep.kaja/com/pl/lampa-wiszaca-k-4756-z-kwietnikiem-z-serii-rocco-p-26245.htmllampa wisząca z kwietnikiem. Wygląda naprawdę świetnie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Żyrandol

Post autor: mrozek »

Wybór lamp do mieszkania jest wbrew pozorom bardzo ważną kwestią. Jeśli chodzi o żyrandol - czyli lampę sufitową - to polecam wizytę na stronie belle-amelie/pl/jak-wybrac-lampe-sufitowa/. Na tym blogu znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat tego typu lamp.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Żyrandol

Post autor: zuzula12 »

Żyrandole lampy wiszące lub stojące dostępne są na stronie sklep z oświetleniem to naprawdę dobry sklep w którym są ciekawe oferty na eleganckie i luksusowe lampy. Zapoznajcie się bo ofert jest tak dużo że na pewno każdy coś dla siebie tutaj znajdziecie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Żyrandol

Post autor: mrozek »

Wszystko też zależy od Twojego gustu. Wiele lamp znajdziesz w sklepie internetowym MacoDesign. Są to między innymi lampy wiszące w tym stylu, idealne do salonu: macodesign.eu/pl/p/Lampa-wiszaca-Nix-czarno-zlota-Macodesign/2611 . Myślę, że spodobają się Tobie.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Żyrandol

Post autor: sokol »

Robię remont i szukam właśnie oryginalnej lampy do mojego salonu. Zastanawiam się nad tym, jaki model wybrać. Spodobały mi się na przykład takie lampy sufitowe: elampy/pl/lampy-sufitowe . A Wam?

ODPOWIEDZ