paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Modne zakupy

Post autor: paździoch »

A co z modą dla mężczyzn? Uważam, że nie ma bardziej eleganckich, jak i modnych butów dla mężczyzny, jak oxfordy. Ja sam mam kilka par takiego obuwia. Zamawiam tylko i wyłącznie z Manufaktury Obuwia. A dlaczego? Ich obuwie ma poszerzane śródstopie, dzięki czemu nic mnie nigdy nie uciska. A poza tym są bardzo miękkie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Modne zakupy

Post autor: zuzula12 »

Według mnie możliwość robienia zakupów w sklepach internetowych to ogromna wygoda. Dlatego mam do Was pytanie, na co zwracacie największą uwagę podczas zakupu ubrań i czy posiadacie swoje ulubione sklepy, w których regularnie robicie zakupy? W moim przypadku jest to sklep internetowy cropp/com/pl/pl/chlopak/buty/sneakers .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na park home ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsze miejsce jeżeli chodzi o zakupy. Wybór jest naprawdę wielki, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Modne zakupy

Post autor: mrozek »

Jeśli chodzi o męskie ubrania to mojemu mężowi bardzo podobają się ubrania w takim stylu: fightershop/com/pl/22178-koszulka-treningowa-mesh-pit-bull-san-diego-iii . Warto rzucić okiem jeśli szukacie czegoś oryginalnego dla Waszych mężczyzn. Wybór jest bardzo duży więc z pewnością znajdziecie coś ciekawego.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: milena49 »

Często przeglądam strony internetowe w poszukiwaniu nowych marek. Potrzebowałam plecaka i trafiłam na ten ciekawy artykuł blog.panpablo/pl/fjallraven-kanken-i-doughnut-macaroon-porownanie/ . Porównali tam dwie znane i popularne marki plecaków. Dowiecie się, jakie funkcje mają oba i wybierzecie ten, który odpowiada Waszym preferencjom. Warto poczytać, bo to ciekawa lektura.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: AleksandraP »

Ja uwielbiam ciuchy outletowe :) Często zamawiam w sklepie pepegi.eu/pl/producers/zara-1599900823.html gdzie mają bardzo duży wybór markowych ubrań w dobrych cenach :)

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Modne zakupy

Post autor: evie »

Zalezy czego kto konkretnie szuka :) ja na przyklad od jakiegos czasu kupuje tylko kosmetyki online , od kiedy znalazlam tą fajną hurtownie, to tam robie zakupy :) maja swietne produkty pod wzgledem jakosci i w dobrych cenach

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: emiliakozak »

Na pewno warto zadbać też o dodatki, które będą uzupełnieniem naszej stylizacji. Jeśli poszukujecie wyjątkowej torebki na imprezę czy ważną uroczystość to marka ADAM BARON wychodzi swoim klientom z wyjątkowymi propozycjami. Na stronie adam-baron/pl/dla-niej/kopertowki możecie znaleźć kopertówki, które idealnie stworzą spójną całość z waszym strojem. Zawsze możecie liczyć na fachowe doradztwo w zakupach.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: grażynka011 »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam centrum handlowe marki . Jak dla mnie jest to najlepsze miejsce na zakupy

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: Remontowa »

Jeśli chcecie ubierać się modnie to warto kupić kilka dodatków, które nadadzą waszej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Ostatnio modne są trendy y2k , czyli z lat 2000. W sklepach traficie na kolorowe malutkie torebki, plastikową biżuterię czy buty na grubej podeszwie. Warto zainspirować się tamtymi czasami i wybrać chociaż jeden element tego rodzaju do swojej stylizacji!

ODPOWIEDZ