Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: Monika »

A czy orientujecie się może, jakie w tym sezonie są najmodniejsze sukienki? Ja słyszałam, że na topie jest na przykład sukienka maxi na co dzień. Widziałam takie sukienki między innymi w sklepie internetowym MOHITO. Wyglądają na bardzo przewiewne i wygodne, czyli idealne na lato. Jak sądzicie, czy warto tam taką sukienkę zamówić? Czy Wy lubicie chodzić w dłuższych sukienkach?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Modne zakupy

Post autor: zuzula12 »

"Jak często korzystacie z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych?



wiadomosci.eltro/pl
"

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Modne zakupy

Post autor: mojra »

I jak, udało ci się coś fajnego znaleźć? Ja też chcę odświeżyć nieco swoją szafę i kupić więcej sukienek na lato. Dwa modele zamówiłam już w sklepie bialcon/pl/odziez/sukienki/sukienki-za-kolano i czekam na odpowiednią okazję, aby móc je założyć.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Modne zakupy

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można postawić na Żel do ciała na AZS od hermzlabs/pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-wash-500ml . Faktycznie ma bardzo dobre działanie i co ważne w końcu moja skóra jest w o wiele lepszej kondycji także jestem zadowolona

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Modne zakupy

Post autor: zuzula12 »

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę sklepu internetowego MMG z ubraniami i akcesoriami roboczymi - producent odzieży roboczej .

ODPOWIEDZ