Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: wloczykijka »

Cześć! Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną klinikę na Śląsku, która oferuje zabiegi modelujące sylwetkę ciała? Jak na razie w internecie trafiłem na taką stronę https://www.san-medical.pl/oferta/chiru ... ukcja-n-l/ . Muszę powiedzieć, że wyglądają oni na profesjonalistów w tej dziedzinie. Można im zaufać? Jak myślicie? Czekam na wasze opinie na ich temat.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: pyrtek »

Nowoczesne i skuteczne zabiegi nieiwazyjnego modelowania sylwetki mozna wykonac w Bienkowscy Clinic - poczytajcie sobie o bienkowscyclinic/pl/zabiegi/mikrofale-coolwaves-onda-miejscowa-otylosc-cellulit-wiotkosc-skory/ - ja niedlugo wlasnie sie wybieram :) bedzie forma na lato gotowa!

grażynka011
Posty: 1120
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja miałam duży problem z nadmierną tkanką tłuszczową i niestety ćwiczenia jak i dieta zbytnio mi nie pomagały. Dopiero najlepszym rozwiązaniem okazała się dla mnie liposukcja laserowa, na którą zapisałam się do lipoline/pl/liposukcja-laserowa/ . Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektu!

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: milena49 »

"Profesjonalne zabiegi są fajne, ale bardzo ważna jest codzienna pielęgnacja. Dlatego warto stosować wysokiej jakości peelingi do ciała. Rzućcie okiem na przykład na ten manada/pl/p-poz-nuxe-reve-de-miel-peeling-do-ciala-175ml-dlugi-termin-waznosci NUXE REVE DE MIEL. To peeling do ciała z miodem, kryształkami cukru i drogocennymi olejkami. Złuszcza naskórek, ale też ujędrnia i pomaga walczyć z cellulitem."

grażynka011
Posty: 1120
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: grażynka011 »

Od siebie mogę polecić wam capenergy/pl/cellulit/ . Tutaj właśnie dowiedziałam się o bardzo dobrym zabiegu redukującym cellulit i szczerze mówiąc okazał się bardzo skuteczny

zuzula12
Posty: 1642
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonych usług z zakresu ortopedii oraz rehabilitacji, to polecam Wam sprawdzić oferte nowoczesnego Centrum Medycznego FMC - fizjoterapeuci łódź .

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: Kreśka »

No to koniecznie tego typu zabiegi przemyśl - klinikamiracki/pl/sculpsure/ Naprawdę warto, zabiegi tego typu są nieinwazyjne a dają dobre efekty więc nie ma się czego obawiać

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: Bakeneko »

Zainteresowanym modelowaniem sylwetki mogę zdradzić, że pojawił się nowy super zabieg o nazwie Icoone Kraków skopia-ec/pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/icoone-krakow/ Ja wykonywałam go właśnie w tym miejscu, jeśli jesteście z okolic to bardzo serdecznie polecam sprawdzić :)

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: Mniejsza1999 »

"Zajrzyjcie tutaj - laserskincare/pl/ i atrakcyjne ceny

Mają parę zabiegów na modelowanie sylwetki w atrakcyjnych cenach

Będziecie zadowoleni z efektów
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Modelowanie sylwetki ciała

Post autor: pośrednik »

Moja żona bardzo dba o swoję ciało. A ostatnio znalazła taką ofertę tu https://niedobylska.com/burn-it/plany-treningowe/ Ćwiczenia siłowe dla kobiet do wykonywania w domu. Opracowane przez Agnieszkę Niedobylską.Która jest certyfikowaną trenerką kulturystyki oraz fitness. Może i was zainteresują te ćwiczenia - warto sprawdzić.

ODPOWIEDZ