majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Pasożyty u zwierzaków

Post autor: majsterka »

Dlatego jak twój pies ma aż tyle kleszczy musisz zainwestować w dobrą obroże przeciw kleszczą mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/pasozyty/pchly/pchly-wielki-maly-problem/ . W ten sposób nie bedzie ich przynosił aż tyle do domu. Lepiej zainwestować w obrożę , niż zamykać psa i nigdzie go nie wypuszczać.,

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Pasożyty u zwierzaków

Post autor: NataliaZ4 »

Dlatego tak ważne jest, aby dbać o higienę i pielęgnację psa, w tym również o uszy i oczy. Na babuzoo/pl/pielegnacja-uszu-oczy-psa znajdziecie duży wybór dobry produktów do pielęgnacji uszu i oczu u psa :)

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Pasożyty u zwierzaków

Post autor: papilotka »

warto tez zadbac o prawidlowe zywienie psa :) Ja zamawiam diete z Psiego Bufetu dla swojego. Nie dosc, ze maja naprawde swietnej jakosci karme, to widze, ze angazuja sie na maksa w pomoc najbiedniejszym psom zrzutka/pl/psyjaciele-w-potrzebie-zbiorka-na-leczenie-bezdomnych-psiakow-nagroda-za-najwieksza-wplate-portret-zwierzaka tutaj wlasnie zorganizowana przez nich zrzutka na leczenie bezdomnych piesków

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pasożyty u zwierzaków

Post autor: grażynka011 »

Ogólnie ja myślę o tym by kupić karmę dla psa od https://shop.look4dog.com/ . Z tego co widziałam to wybór jest tutaj faktycznie wielki, dodatkowo można tutaj zamówić też inne dodatki dla swoich psów

ODPOWIEDZ