AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: AleksandraP »

Oprócz ciuchów warto pamiętać też o odpowiednich dodatkach :) Na pepegi.eu/firm-pol-1538574508-Guess.html znajdziecie duży wybór okularów przeciwsłonecznych marki Guess. Myślę, że to super dodatek do każdej stylizacji :)

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Safira »

Jak ktoś szuka nakryć głowy to ładne czapki damskie można kupić w sklep.kochamczapki/pl/pl/menu/damskie/czapki-zimowe-930.html Duży wybór, ładne kolory, dobrze się noszą, już kupowałam w ubiegłym roku u nich i jestem zadowolona.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: zuzula12 »

"W jakim sklepie najczęściej kupujecie ubrania i dlaczego?



woda dla firm Rawicz
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: milka »

Ja wszystko ostatnio zamawiam przez internet. Tak jest mi po prostu wygodniej. Jakoś nie mam ochoty na bieganie po sklepach. Dzisiaj np. zamówiłam śniegowce dziecięce. Podobno ma padać już śnieg a nasze dzieciaki nie miały odpowiednich butów. Długo szukałam takich porządnych śniegowców i w końcu mi się udało.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Bakeneko »

Na pewno znajdziecie dobry wybór na stronie szipszop/pl/, dostępne tam różne ubrania, polecam wam zapoznać się bliżej z ofertą.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: galaretek »

Zaczęła się zima i niedawno spadł pierwszy śnieg, dlatego zastanawiam się nad zakupem rajstop. Ostatnio znalazłam stronę, która oferuje piękne rajstopy w kropki - bardzo mi się podobają, dlatego chyba kupię sobie kilka par. Co myślicie?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: mrozek »

Zrobić zakupy to żaden problem. Trudniej z dobraniem odpowiedniego rozmiaru tych ubrań. Właśnie dlatego warto poczytać więcej o takiej kwestii jak rozmiary spodni męskich: youneedit/pl/Rozmiary-spodni-meskich-co-musisz-wiedziec-przed-zakupem-jeansow-blog-pol-1639234122.html . Myślę, że to znacznie ułatwi zadanie.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o sklep z fajnymi ciuchami dla kobiet to wybierz ofertę jenefer/pl/ U nich zakupisz nie tylko spódnice czy bluzki ale nawet całe komplety. Wszystko to w ciekawym designie i atrakcyjnych cenach. Dzięki nim masz świetne ciuchy w niskich cenach więc zamów coś bo lada moment zbliża się Sylwester.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: grażynka011 »

U mnie fantastycznie sprawdziła się kurtka zimowa damska , którą kupiłam w yups/pl . Jest po prostu przepiękna i bardzo wygodna, cieszę się, że na nią postawiłam, to był doskonały zakup

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: pyrtek »

Najlepiej zamawiać sobie w jakiś sprawdzonych sklepach online - dzięki temu się oszczędzi sporo. Ja akurat z bielizny mogę polecić lovita/pl/collections/pizamy bo bardzo lubie u nich zamawiac

ODPOWIEDZ