majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Sklep z ciuchami

Post autor: majsterka »

U mnie bywa z tym różnie, dla zdecydowanie są to bardziej sklepy internetowe niż takie lokalne. Jak już mam coś dla siebie kupić to zaglądam tutaj premiere24/pl/28-odziez , bo często udaje mi się trafić na jakieś fajne promocje.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Betka89 »

Dla mnie najlepsze sa te sklepy z ciuchami, któe oferują zarówno ubrania dla kobiet jak i dla facetów. Wtedy mogę kupować rzeczy dla siebie i męża za jednym zamachem. Takim sklepem jest na przykład Dstreet. Można tam znaleźć ciuchy z najnowszych kolekcji, czyli modne i stylowe. Nigdy nie mam problemu, żeby znaleźć coś ciekawego w ofercie, tym bardziej, że kolekcje zmieniają się razem z modą.

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Joahim »

Ja zawsze kupuje tam gdzie najtaniej.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Monika »

A przygotowujecie się już do lata jeśli chodzi o ciuchy? Ja owszem, udało mi się już nawet znaleźć bardzo fajne bluzeczki na lato w sklepie internetowym mewa24/pl/511-bluzki-damskie-bez-rekawow. Jak Wam się podobają? Czy ktoś z Was miał okazję robić zakupy w tym sklepie?

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: galaretek »

Jeśli szukasz sklepu z sukienkami na studniówkę to zdecydowanie polecam Ci tą stronę. Osobiście sam zamawiałem z niej sukienkę dla swojej dziewczyny i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem. Posiadają oni sukienki naprawdę dobrej jakości za niewielkie pieniądze. Dodatkowo mają oni dość bogatą ofertę, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Gorąco polecam!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: wesołek »

Otóż właśnie to zastanawiam się nad tym gdzie mogę zakupić jakieś ładne sukienki okolicznościowe dla córki. Bo co jak co, ale na ślubie mojej kuzynki córeczki muszą wyglądać rewelacyjnie. Dlatego też szukam jakiś okolicznościowych sukienek. Szperając w internecie trafiłam na ofertę tego sklepu mkmaryla/pl i muszę powiedzieć, że mają tam całkiem niezły wybór w takich właśnie sukienkach okolicznościowych i to szytych na miarę

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:28 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Edi88 »

Gdy interesuje Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - ponczochy24/pl .

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Soki »

Czy wiecie może gdzie uda mi się kupić sukienkę ciążową dla mojej żony? Zastanawiam się nad takim zakupem, jednak nie mogę znaleźć żadnej ciekawej oferty. Macie jakieś propozycje? Korzystaliście z takich sklepów? Moja znajoma poleciła mi dzisiaj ten link https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/Sukienki/125 . Co o nim sądzicie? Z tego co widzę to ceny mają dosyć przyzwoite. Warto się skusić?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: bebefa »

U mnie robienie zakupów ciuchowych zawsze w miarę wychodziło, ale teraz, kiedy mam nowego chłopaka, nie za bardzo wiem, co mam wybrać. On jest bardzo, że tak powiem, narodowościowy, tradycjonalista taki. I mi się to w nim podoba, ale zastanawiam się, czy podkreślenie tego takim imperium.sklep/pl/ nie będzie przesadą. Co mówicie?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: milena49 »

Lubię ładnie i kobieco wyglądać, dlatego przed latem zawsze szukam nowych sukienek, które będą wygodne, ale też eleganckie i stylowe. Moim ostatnim odkryciem jest sklep panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Odziez_Sukienki-592.html/. Mają tam dosłownie wszytko, jest w czym wybierać. Sukienki są modne i na każdą kieszeń, dlatego zdecydowanie polecam ich.

ODPOWIEDZ