Remontowa
Posty: 289
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Torebka na co dzień

Post autor: Remontowa »

"hej,

jakie torebka na co dzień wybieracie najczęściej? Czym kierujecie się przy wyborze torebki? Ja właśnie rozglądam się za torebką do pracy, taką, która będzie praktyczna, wygodna i będzie pasowała do wielu stylizacji. Mam już kilka pomysłów na model torebki, tylko musze przymierzyć je w sklepie aby zobaczyć, czy są odpowiednie dla mnie.
"

zuzula12
Posty: 1642
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Torebka na co dzień

Post autor: zuzula12 »

"Czy według Was torebka to dobry pomysł na prezent?



nabijarka powermatic 2
"

mojra
Posty: 655
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Torebka na co dzień

Post autor: mojra »

Wiesz co, moim zdaniem warto byłoby nieco zaszalej i zdecydować się na kolory. Taka kolorowa torebka to strzał w dziesiątkę, bo każdą nudną stylizację podkręci. Ja ubieram się zwykle na czarno, więc lubię zaszaleć z dodatkami.

Remontowa
Posty: 289
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Torebka na co dzień

Post autor: Remontowa »

Nawet torebka na co dzień może być elegancka. Ja zawsze stawiam na torebki skórzane, bowiem takie są bardzo wytrzymałe i przy odpowiedniej pielęgnacji przetrwają wiele lat. Najczęściej wybieram torebki od polskiego producenta, firmy ADAM BARON https://adam-baron.pl/dla-niej/torebki-biznesowe . U nich można zakupić torebkę robioną ręcznie ze skóry najwyższej jakości.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Torebka na co dzień

Post autor: czoko752 »

Patrzyliście natomiast na oferty w tym sklepie https://bonafora.pl/ ? Widziałem, że mają spory wybór różnych modeli oraz firm torebek na każda okazję. Sam się nimi zainteresowałem, bo myślałem o zakupie torebki dla żony.

karol3222
Posty: 1126
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Torebka na co dzień

Post autor: karol3222 »

Bardzo dużo kobiet powinno skorzystać z polskie torebki . To jest naprawdę bardzo dobry wybór.

zuzula12
Posty: 1642
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Torebka na co dzień

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku długo szukałem odpowiedniego prezentu dla mojej dziewczyny, aż znajomy polecił mi ofertę sklepu online Bigordi, w którym znajdziecie np. torebka damska czarna mała w świetnej cenie. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ