Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Ośrodek terapii

Post autor: Kasieńka »

Cześć znacie Ośrodek Terapii Wiosenna? Leczone są tam uzależnienia m.in. od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz leków. Zespół specjalistów bada każdy przypadek indywidualnie i dopasowuje terapię, która skutecznie wyeliminuje problem uzależnienia.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Ośrodek terapii

Post autor: Milena »

Słyszałam, że najlepszy pod względem leczenia alkoholizmu jest ośrodek terapii uzależnień Forest. Widziałam, że tak właśnie jest oceniony przez Ranking Ośrodków Terapii. Poza tym słyszałam też jak pochlebnie oceniają go podopieczni i ich bliscy. Mam krewnego, który tam właśnie przebywa i naprawdę jest zadowolony. Oczywiście zanim zaczął się leczyć to rodzina musiała go długo przekonywać.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Ośrodek terapii

Post autor: marina »

Obecnie panuje bardzo rozległy system walki z alkoholem. Możemy więc liczyć na wiele sposobów, w jakie podejmowane są próby zwalczania alkoholu. Zwalczanie alkoholizmu polega na tym, że osoba uzależniona jest po prostu wysyłana na odwyk. Odwyk odbywa się w wyznaczonym miejscu – najczęściej jest to ośrodek terapii uzależnień jak ośrodek Nefo

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Ośrodek terapii

Post autor: gierka »

Co do ośrodka terapii to ja dowiedziałam się, że w ośrodku Mental Relax uda nam się znaleźć dokładnie to czego poszukujemy. Jest to bardzo dobry ośrodek w którym to znajdziemy świetnych terapeutów zawsze gotowych nam pomóc. Poza tym pokoje są tutaj bardzo komfortowe i ośrodek położony jest w pięknym miejscu w otoczeniu ciszy i spokoju. Także teraz tylko pozostaje mi namówić brata, że pobyt w tym ośrodku to najlepsze wyjście dla niego.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ośrodek terapii

Post autor: mrozek »

Jeśli masz problem z alkoholem to sądzę, że pomóc Ci może pani psycholog, psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk Poznań: melka-roszczyk/pl/ . Miałam okazję być na terapii u pani doktor i naprawdę bardzo mi pomogła. Jestem jej bardzo wdzięczna za naprawdę wiele kwestii. Serdecznie polecam kontakt.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Ośrodek terapii

Post autor: tonga »

takich miejsc jest całkiem sporo w całym kraju. Jeśli chodzi o sprawdzony ośrodek to ze swojej strony szczerze polecam NEFO, tu macie namiar na ich profil na facebooku facebook/com/NefoPL/. Kompleksowa oferta leczenia różnego rodzaju uzależnień, doświadczeni terapeuci, skuteczne metody terapii.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ośrodek terapii

Post autor: mojra »

Ja chodziłam na terapię do centrum-terapii/pl/ Trwała około pół roku, ale to wszystko kwestia indywidualna. Po tym czasie czuję się naprawdę lepiej, jakbym urodziła się na nowo. Radzę sobie z życiem jak nigdy wcześniej. Nawet bliscy zauważyli poprawę.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ośrodek terapii

Post autor: grażynka011 »

Powiem wam, że dla mnie jednak najlepszym wyborem okazał się medox.org/pl/ . Bardzo fachowa opieka i przede wszystkim terapia jest bardzo skuteczna.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ośrodek terapii

Post autor: zuzula12 »

Z pewnością wielu z Was nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, za co odpowiada Testosteron . Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty poradni psychologicznej, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić nowoczesną i profesjonalną poradnie Spokój w Głowie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ośrodek terapii

Post autor: mojra »

No ja sama nie wiem, jak ma to wyglądać, dlatego ogólnie sprawdzam różne możliwości i mam nadzieję, że to wszystko będzie dla mnie naprawdę wartościowe. Musze sama się zorientować w temacie, zanim ogólnie zacznę dbać o to, co mam w głowie. Stąd ten psycholog https://centrum-terapii.pl/ mi się przyda.

ODPOWIEDZ