Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Jak wykonać masaż stóp?

Post autor: Soki »

Znacie się na tym? Macie jakieś praktyczne porady i wskazówki co do tego? Ja nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Widziałem ten portal https://casada.pl/refleksoterapia-czyli ... iej-stopy/ . Poza świetnymi poradami mają tam również jak najbardziej przydatne urządzenia do masażu. Jak dla mnie to zakupy tam mogą być opłacalne.
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Jak wykonać masaż stóp?

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chcesz sam sobie wykonać dobry masaż stup, to nigdy on nie będzie taki dobry jak u specjalisty, ale możesz użyć wałków do masażu, fajne kupisz w sklepie Activ/Space . Maja tam również dużo fajnych urządzeń do ćwiczeń, skakanki, piłki do ćwiczeń, kostki do jogi, maty do ćwiczeń czy nawet pasy wyszczuplające.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jak wykonać masaż stóp?

Post autor: mojra »

A co wiecie na temat masażu leczniczego? Właśnie trafiłam na stronę adrianbugno/pl/masaz-leczniczy/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu usług.. tym bardziej, że ostatnio mam spore problemy z bólem pleców. Myślę, że taki masaż mógłby mi faktycznie pomóc.

karol3222
Posty: 1121
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Jak wykonać masaż stóp?

Post autor: karol3222 »

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z państwa zainteresuje się rewelacyjną ofertą geneoclinic/pl/masaz-na-4-rece/ . Codziennie tej oferty korzysta bardzo dużo osób.

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Jak wykonać masaż stóp?

Post autor: Remontowa »

Każdy masaż jest super bo wpływa doskonale na ciało, poza tym świetnie relaksuje. Nie wiem czy wiecie że część masażu można wykonywać samodzielnie w domu. Do domowego masażu doskonale sprawdzają się szczotki anmar-brush/pl/kategoria-produktu/zestawy/, które można używać zarówno do masażu na mokro jaki masażu na sucho. Regularne szczotkowanie ciała pomaga pozbyć się cellulitu.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak wykonać masaż stóp?

Post autor: zuzula12 »

W dzisiejszych czasach wiele osób bagatelizuje sprawy związane ze stopami, co prowadzi do wielu problemów zdrowotnych. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie usługi profesjonalnego centrum medycznego, które specjalizuje się w rehabilitacji, podologii, w tym np. ostroga piętowa leczenie i wielu innych specjalizacjach związanych ze zdrowiem

ODPOWIEDZ