emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Jesienna moda

Post autor: emiliakozak »

Poszukujesz inspiracji do jesiennych stylizacji? Na stronie lamode.info/stylizacja-na-jesien-2022-zobacz-najwazniejsze-trendy-top-kolory-kreacje.html możecie znaleźć mnóstwo podpowiedzi i propozycji stworzonych przez specjalistów w swojej dziedzinie. Czarne stylizacje nie wychodzą z mody. Ten kolor pojawia się zawsze w trendach na jesień, podobnie jak biel czy coraz częściej beż. Damski garnitur, długi płaszcz w beżach to często wybierane elementy.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Jesienna moda

Post autor: Monika »

A ja słyszałam, że tej jesieni ma być modny między innymi denim co to znaczy? Oczywiście chodzi o ubrania z jeansu. Szczerze powiedziawszy, to bardzo takie lubię i mam w swojej szafie nie tylko sporo jeansowych spodni, ale również kurtek, koszul i sukienek ;) Możliwe jednak, że kupię sobie jeszcze coś nowego. A Wy, lubicie jeans? Jeśli tak, to w jakich odcieniach?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jesienna moda

Post autor: mojra »

Moda co chwilę się zmienia, dlatego każdy z nas powinien ubierać się tak, jak najbardziej mu odpowiada. Jakiś czas temu zauważyłam, że mężczyźni bardzo chętnie ubierają drewniane muszki. Nawet udało mi się takie znaleźć: riwia/pl/drewniane-muszki/ Może ktoś z was byłby zainteresowany?

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jesienna moda

Post autor: czoko752 »

Jeśli lubicie modę, to koniecznie powinniście sprawdzić sobie Wrocław Fashion Club - https://wroclawfashionoutlet.com/o-fashion-club . Taka opcja powinna Was mocno zainteresować, bo zawsze coś świetnego na pewno dla siebie wybierzecie. Coraz więcej osób świadomie podchodzi do tematu mody.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jesienna moda

Post autor: zuzula12 »

Gdzie najczęściej szukacie inspiracji i porad związanych z modą?

obsługa przedsiębiorstw radca prawny

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jesienna moda

Post autor: tonga »

Fajnie, ze pytasz @zuzula12 :) ja od czasu do czasu kupuję sobie jakieś branżowe czasopisma ale zwykle zaglądam po prostu na blogi o tej tematyce :) jeśli szukasz interesującego miejsca w sieci to szczerze polecam blog Modowy Zakątek https://modowyzakatek.pl/. Dla mnie to taka skarbnica wiedzy i inspiracji na temat ubrań ale nie tylko :)

ODPOWIEDZ