morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Dentysta

Post autor: morowiec »

a macie może już jakiś sprzęt medyczny ? jako ortopeda musicie miec naprawdę dobry sprzet medyczny i najlepiej fartuch medyczny zabiegowy Wydaje mi sie to dobrą opcją.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dentysta

Post autor: Bigi12 »

Ja ogólnie się boję dentysty ale odkąd zmieniłem klinikę na nową jakoś mi łatwiej znieść zabiegi. Obecnie korzystam z tej krakowskiej kliniki luxdentica/pl/blog/usuwanie-osemek gdzie usuwano mi ósemki. Specjaliści i sprzęt najwyższej klasy więc i efekty są piorunujące. Przekonaj się o tym osobiście zamawiając wizytę kontrolną.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dentysta

Post autor: majsterka »

Ja trafiłam ostatnio na declinic/pl/implanty-zebow-co-musisz-wiedziec i zastanawiam się nad umówieniem się na wizytę. Od dawna marzę o implantach zębowych. Moje zęby są zniszczone i wiem, że leczenie niewiele pomoże. Ubytki mogę usunąć jedynie z pomocą implantów.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dentysta

Post autor: emiliakozak »

Jeśli prowadzicie swój gabinet to koniecznie zainwestujcie w dobrej jakości materiały do wypełniania ubytków. Na stronie e-marku/pl/pol_m_Materialy-do-wypelnien_Materialy-glassionomerowe_do-mieszania-recznego-399.html znajdziecie materiały, które przygotowuje się ręcznie i dzięki temu można zużyć dokładnie taką ilość jaką potrzebujecie, dzięki czemu nic się nie marnuje. Jakość jest bardzo wysoka, więc warto.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dentysta

Post autor: mojra »

Czy ktoś z was, w ostatnim czasie zdecydował się na taki zabieg jak Invisalign Bemowo ? Coraz częściej się o nim słyszy, w szczególności same dobre opinie. Chętnie poznam wasze doświadczenia w tym temacie. Dajcie mi znać w wolnej chwili.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Dentysta

Post autor: Elka »

Wybór dentysty nie jest prosty, ale jeśli chcecie wykonać licówki, to słyszałam, że doświadczenie w tej sprawie ma dr Michał Rotsztejn z kliniki licowki-porcelanowe/pl/ . Posiada własną pracownię techniki dentystycznej, gdzie wykonuje licówki, dzięki czemu zabieg jest tańszy. Pierwsza konsultacja jest za darmo, a po zabiegu jest rok gwarancji.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Dentysta

Post autor: galaretek »

Tu jest całkiem spoko chirurg stomatatolog łódź. Z czystym sumieniem mogę go polecić ;)
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Dentysta

Post autor: wloczykijka »

Prowadzę zakład dentystyczny, więc leczę moich pacjentów sześć dni w tygodniu od rana do wieczora. To zajęcie bywa strasznie skomplikowane, z tego powodu korzystam z najlepszej jakości materiałów. W profesjonalne amalgamaty wyposażyłem salon na stronie https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... amaty.html. Rekonstrukcja jamy ustnej jest od teraz o wiele bardziej solidna.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dentysta

Post autor: zuzula12 »

Staram się dbać o moje zęby, dlatego regularnie odwiedzam mój ulubiony gabinet stomatologiczny w Zielonej Górze. Bardzo często chodzę również z moimi dziećmi do ortodonta dziecięcy zielona góra i szczerze polecam, idealne podejście do dzieci, bardzo chętni chodzą.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dentysta

Post autor: milka »

Odpowiednio dobrana pasta jest mega ważna dla zdrowych zębów! Ja uważam, że warto tez sięgnąć po to płynne szkliwo - splat.expert/produkt/innova-regeneracja-i-ochrona-szkliwa-i-dziasel-pasta-75ml/ Ja używam go od miesiąca, bo polecił mi je mój dentysta. Mam bardzo wrażliwe zęby i uszkodzone szkliwo. Ten płyn je chroni i regeneruje. Dodatkowo też usuwa osad z zębów i widocznie je wybiela.

ODPOWIEDZ