mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dentysta

Post autor: mrozek »

Kolejną opcją jest także periodontologia łódź: dentalpropolska/pl/leczenie/periodontologia.html . O nich również słyszałam wiele pozytywnych opinii. Myślę, że warto przetestować.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Dentysta

Post autor: destruction »

Jestem dentystą od wielu lat, ale dopiero niedawno trafiłem na sklep stomatologiczny sklep.marrodent/pl, gdzie mogę zamawiać produkty najwyższej jakości. Posiadają bardzo duży wybór akcesoriów i urządzeń, a oprócz tego można zakupić np. wypełnienia czy witaminy.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Dentysta

Post autor: paździoch »

Do dentysty chodzę ponownie od kilku miesięcy, po wcześniejszej dość długiej przerwie. Teraz umawiam się raz na miesiąc w Gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie na ul. Mazurskiej 3/1. Taki układ bardzo mi odpowiada.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dentysta

Post autor: tonga »

też przez wiele lat unikałam wizyt u dentysty i teraz mam tego efekty...jestem właśnie w trakcie leczenia protetycznego, niedawno usuwałam wszystkie zęby mądrości. Jeśli szukacie naprawdę doświadczonych stomatologów w Brodnicy to zdecydowanie polecam klinikę Perfect Smile perfektsmile/pl/. Szeroka oferta, rozsądne ceny i dogodne dla pacjenta terminy.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dentysta

Post autor: grażynka011 »

"
a macie może już jakiś sprzęt medyczny ? jako ortopeda musicie miec naprawdę dobry sprzet medyczny i najlepiej fartuch medyczny zabiegowy Wydaje mi sie to dobrą opcją.
[/quote]




Jeśli chodzi o ortopedę to właśnie ja niedawno zapisałam się do praktyka.info/pl/ i powiem wam, że tutaj w końcu otrzymałam fachową pomoc. Pan doktor posiada naprawdę wielkie doświadczenie i co ważne leczenie przynosi wielką ulgę
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dentysta

Post autor: milka »

Ja zawsze panicznie bałam się dentysty i bólu. Nic tak nie boli jak wiercenie w zębach :/ Na szczęście stomatologia poszła do przodu i teraz możliwe jest leczenie zębów pod mikroskopem - ortovillage/pl/dlaczego-my/leczenie-zebow-pod-mikroskopem/ To rozwiązanie jest idealne dla takich osób jak ja.

anya
Posty: 153
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Dentysta

Post autor: anya »

Natomiast jak chodzi o pogotowie dentystyczne, to warto tutaj wyróżnić NISDB nisdb.net/leczenie-kanalowe-zeba , ponieważ dla nich najważniejsze jest dobro i poczucie pełnego komfortu u pacjenta. Dlatego starają się pomóc w nagłych przypadkach, gdy ból doskwiera niedzielą lub podczas świąt.

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dentysta

Post autor: czoko752 »

Nawet jak dbamy o zęby to co jakiś czas na kontrole chodzić trzeba. Nawet najzdrowsze zęby się czasem psują, a jak ktoś ma słabe jak ja to taka wizyta co pół roku to konieczność. I tak zazwyczaj nie wychodzę bez jakiejś ingerencji. Planuję zapisać syna na pierwszą wizytę, ale chciałbym znaleźć gabinet, który będzie przyjazny małym dzieciom, jak to opisano tutaj unlockmac/pl/dziecko-w-gabinecie-dentystycznym-jak-wybrac-gabinet-przyjazny-malym-pacjentom/

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dentysta

Post autor: grażynka011 »

Jeśli chodzi o protetykę to z czystym sumieniem mogę polecić wam http://www.centrodent.com.pl/protetyka/ . Jak dla mnie jest to najlepsze centrum stomatologii, dodatkowo podejście do pacjentów jest świetne

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dentysta

Post autor: mojra »

Jeżeli szukacie dobrego i sprawdzonego stomatologa to polecam zerknąć do https://ochotanausmiech.pl/ Ja od dłuższego czasu zwlekałam z wizytą aż w końcu ból zębów był nie do zniesienia. Podejście do pacjenta jest rewelacyjne a leczenie obyło się bez bólu. Teraz wiem że tutaj mogę chodzić bez stresu i lęku.

ODPOWIEDZ