Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Dentysta

Post autor: Aldona »

Boicie się wizyt u dentysty? :D doskonale wiem że wielu osobom takie wizyty mogą kojarzyć się tylko z bólem - ale w dużej mierze zależy tu od wiedzy i doświadczenia takiego stomatologa. Np w takim Centrum implantologii i stomatologii estetycznej dr. Świątkowskiej w Krakowie możemy otrzymać kompleksową pomoc stomatologiczną - także taką chirurgiczną ale bez obaw o doznawanie bólu w trakcie zabiegu - korzysta się tutaj z wysokiej jakości sprzętów i skutecznych rozwiązań dzięki którym zapomnimy o bólu.Zresztą sam sprawdź i przekonaj się że wizyta u dentysty może być przyjemnością :)

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dentysta

Post autor: bebefa »

Kiedyś się bałam, bo różnie to z tymi dentystami bywało, a najbardziej mnie endodoncja borczyk/pl/oferta/endodoncja przerażała. Dziś wiem, że wszystko kwestia dobrania odpowiedniego lekarza. W klinice dr Borczyka nie ma mowy o bólu czy niezadowoleniu, to można się nie bać.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Dentysta

Post autor: zorba »

Jako dziecko trochę się bałam, ale teraz można liczyć już na takie znieczulenia, że nie ma miejsca na strach. Czeka mnie niedługo wizyta w gabinecie, który poleciła mi moja znajoma. Podobno dentysta gdynia to najlepsze miejsce do diagnostyki i leczenia zębów. Personel medyczny jest życzliwie nastawiony do każdego pacjenta i oferuje wiele usług w dobrych cenach. Nie ma się co bać :)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Dentysta

Post autor: milena49 »

Widzę Aldona, że interesują Cię implanty w Krakowie. Jeśli tak to koniecznie popatrz tu implantkrakow/pl/ . Centrum stomatologii Luxdentica oferuje pierwszą bezpłatną wizytę konsultacyjną. Dowiesz się wszystkiego o usłudze i jej kosztach. To bardzo ważne. Do tego mają doświadczoną kadrę i nowoczesny sprzęt. A na implanty dają gwarancję 20 lat.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dentysta

Post autor: synia »

Jak się ma naprawdę dobrą szczoteczkę, to można ograniczyć wizyty u dentysty. Jakość jest niezwykle ważna. Wiele osób bagatelizuje ten temat. Jest to ogromny błąd. Jeśli macie problem z wyborem odpowiedniej szczoteczki, to myślę, że ten artykuł shop-dent/pl/pl/blog/ranking-szczoteczek-sonicznych-2020-1308134131.html może okazać się pomocny. Jest tam nie tylko wiele cennych wskazówek, ale również praktyczny ranking. Jak widać cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Dentysta

Post autor: Milena »

Nie boję się wizyt u dentysty ponieważ wiem, że teraz na życzenie jest znieczulenie :) W każdym gabinecie można o nie poprosić w razie potrzeby. Dla mnie chyba będzie najlepszy w tej chwili stomatolog warszawa , bo akurat przyjechałam z wizytą na kilka dni do rodziców. Chcę skorzystać z tej wyszukiwarki lekarzebezkolejki/pl. Już wiecie może jak ona działa?

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Dentysta

Post autor: galaretek »

Jeżeli szukacie gabinetu dentystycznego, który zajmuje się implantologią, to zdecydowanie polecam wam implanty łódź . Sam niedawno skorzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że naprawdę warto! Nie spodziewałem się tak profesjonalnej obsługi oraz tak świetnych cen! Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dentysta

Post autor: emiliakozak »

Dobór odpowiedniego stomatologa to podstawa, zwłaszcza, że zęby to nasza wizytówka. Jeśli jesteście z Bielsko-Białej to polecam zajrzeć na stronę danea/pl/ , gdzie znajdziecie bardzo dobrych specjalistów, którzy poradzą wam nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Stosowane metody leczenia pozwalają na komfortowe metody leczenia, które pozwolą Ci np. na usunięcie ósemki bez bólu. Do każdego z pacjentów podchodzi się indywidualnie, a czas oczekiwania na wizytę jest krótki.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Dentysta

Post autor: wloczykijka »

A ja tam korzystam z usług https://www.dentyscipod1.pl/oferta/stom ... chowawcza/ i jestem jak najbardziej zadowolony z tego rozwiązania. Zawsze miło mnie obsługują, a wizyty przechodzą w sposób bezbolesny i bezstresowy. Właśnie dlatego wybieram tego dentystę. Polecam każdemu z Was to rozwiązanie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Dentysta

Post autor: matea »

ja bardzo długo szukałam dobrego stomatologa. Mieszkam od jakiegoś czasu w Gdyni i obecnie lecze się w klinice Platinum Dent na placu Górnośląskim :) Doktor Renata ma super podejście do pacjenta, zawsze dokładnie informuje o przebiegu leczenia i kosztach. Bez bólu, bez lęku i strachu. Plus za dogodne terminy i bardzo miłą obsługę.

ODPOWIEDZ