budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Soczewki

Post autor: budowlaniecja »

Jeśli mowa o okularach korekcyjnych to ja dla siebie znalazłem taka ofertę tu iokulary/pl/product-pol-48414-Okulary-korekcyjne-Alain-Mikli-A0-2001-M0JA.html Okulary znanej marki. Kształt oprawek prostokątny, lekkie metalowe. Bardzo wygodne i dobrze trzymają sie na nosie.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Soczewki

Post autor: Elka »

Dobrze dobrane soczewki są wygodne i praktyczne. Ja korzystam z soczewek od dawna. Umożliwiają mi wiele aktywności, które w okularach byłyby niemożliwe. Pierwsze soczewki dobierał mi okulista. Teraz wiem co kupować i zamawiam je w sieci. Są sklepy jak bezokularow/pl, gdzie mają soczewki różnych producentów i bez problemu można znaleźć swoje ulubione.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Soczewki

Post autor: Dżonko »

A nie myśleliście o tym, że pozbyć się raz na zawsze soczewek czy też okularów? Teraz dzięki metodzie laserowej korekcji wzroku można naprawdę wiele wad korygować. Warto przejść się na badanie kwalifikacyjne. Ja jestem po korekcji w Łodzi u doktor Magdaleny Pilas-Pomykalskiej w Optegrze. I szczerze polecam ją jak i klinikę.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Soczewki

Post autor: wloczykijka »

Na temat różnych problemów ze wzrokiem z pewnością fachowe porady znajdziesz na tym portalu https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zapalenie-spojowek . Sam z tego korzystam regularnie i nie mam żadnych problemów ze swoim wzrokiem. Żałuję tylko tego, że wcześniej nie korzystałem z tej witryny.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Soczewki

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli stajesz przed wyborem okulary korekcyjne czy soczewki to zanim podejmiesz decyzję warto zapoznać się z stroną PRZEZSZKLA/pl bo tam znajdziesz masę przydatnych informacji. Dowiesz się jakie choroby oczu można wyróżnić i jak dobierać produkty do wad wzroku. Okazuje się że soczewki nie zawsze można stosować o czym wiele osób zapomina a potem kończy się powikłaniami.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Soczewki

Post autor: budowlaniecja »

Nie każdy może nosić soczewki, ja mam zaraz oczy czerwone jak u królika. Dlatego znalazłem dla siebie okulary korekcyjne tu eyewear24.net/product-pol-70717-Okulary-korekcyjne-Oakley-OX-8032-HEX-JECTOR-803204.html Okulary znanej marki, Modne, eleganckie. Miałem to szczęście ze trafiłem na promocyjne ceny. W tym sklepie jest wybór najlepszych marek. Są też soczewki kontaktowe.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Soczewki

Post autor: zuzula12 »

A jeśli ktoś z was nie nosi soczewek tylko tradycyjnie okulary to polecam sprawdzić na stronę okulary damskie przeciwsłoneczne tutaj macie ogromny wybór różnego rodzaju okularów i na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie coś co wam się spodoba. Sprawdźcie koniecznie!

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Soczewki

Post autor: majsterka »

Soczewki kontaktowe to super opcja. Nawet są takie na dzień i na noc, dla osób , które musza pracować w nocy lub po prostu wstawać i chcą widzieć dobrze. optiland/pl/soczewki-na-dzien-i-na-noc Okulary trzeba ściągać przed pójściem spać, z tymi szkłami nie ma takich problemów. Zapewniają idealne widzenie nawet po przebudzeniu w nocy :) Szkoda, że ja na to nie wpadłam po urodzeniu syna, jak musiałam milion razy wstawać w nocy i co chwile zakładać okulary...

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Soczewki

Post autor: milka »

Moim zdaniem okulista sierakowice prywatnie jest bardzo dobrym specjalistom. Warto się do niego umówić na badanie wzroku. Sama byłam tam niedawno i jestem zadowolona! mam dobrze dobrane okulary i wszystko widzę a bóle głowy odeszły w niepamięć.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Soczewki

Post autor: Remontowa »

Duży wybór soczewek kontaktowych, sprawną obsługę oraz szybką (a przy zamówieniu powyżej 200 złotych, także darmową) wysyłkę mają tutaj: punktsoczewek/pl Ja u nich kupuję regularnie, a jakby ktoś z Was chciał u nich kupić po raz pierwszy, to zapiszcie się do newslettera - dostaniecie 5% rabatu na całe pierwsze zamówienie!

ODPOWIEDZ