czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Soczewki

Post autor: czoko752 »

Hej, jeśli chodzi o okulistę i zakładanie soczewek, to polecam Ci tę przychodnię citomed/pl/poradnie/okulistyka/zakres-uslug-19/refrakcyjna-wymiana-soczewki . Mają szybkie terminy, a badania są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze. Jeśli poszukujesz przychodni, to z tej będziesz zadowolona.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Soczewki

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi temat soczewek to warto odwiedzić tą witrynę bezokularow/pl/poradnik/ile-mozna-nosic-soczewki-jednodniowe bo tutaj masz masę informacji i nawet możliwość zrobienia zakupów. Działają na rynku od wielu lat i są specjalistami w tym zakresie. Kupując u nich stawiasz na jakość w rozsądnej cenie.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Soczewki

Post autor: Remontowa »

Dla osób, które regularnie używają soczewek kontaktowych, dobrą opcją może być zakup soczewek np dwutygodniowych. Zobaczcie sami, jak cenowo się różnią od np jednodniowych: optiland/pl/soczewki-dwutygodniowe Dzięki temu można naprawdę zaoszczędzić sporo pieniędzy, co w dzisiejszych czasach jest niesamowicie ważne, prawda?

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Soczewki

Post autor: czoko752 »

Soczewki moim zdaniem to bardzo wygodna sprawa. Nie trzeba nosić okularów które parują jak się wchodzi do ciepłego pomieszczenia. Albo jak zaśniecie to nic wam się nie odciśnie na nosie. A no właśnie czy spicie w soczewkach? czy można? Poczytajcie artykuł bezokularow/pl/poradnik/bezpieczna-drzemka-z-soczewki .

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Soczewki

Post autor: grażynka011 »

Wydaje mi się, że dosyć dobrym wyborem będzie jednak piaseczno okulista . Ogólnie jeśli chodzi o podejście do pacjentów to jest ono bardzo profesjonalne, dodatkowo badania również wykonywane są bardzo fachowo, więc może jednak to będzie dla was dobre rozwiązanie. Co o tym w ogóle sądzicie?

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Soczewki

Post autor: mojra »

Jeśli nie czujesz się dobrze nosząc soczewki, to może warto byłoby wziąć pod uwagę zabieg jakim jest laserowa korekcja wzroku efekty ? Efekty są naprawdę szybkie i spektakularne. Warto sobie o tym poczytać.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Soczewki

Post autor: grażynka011 »

Ogólnie z tego co widziałam w ostatnim czasie to jednak dosyć dużo osób zachwalało sobie acuvue oasys for astigmatism . Faktycznie jeśli chodzi o soczewki to są one bardzo solidnie wykonane co jest również wielkim plusem.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Soczewki

Post autor: zuzula12 »

Od wielu lat mam rózne problemy ze wzrokiem i w moim przypadku w razie problemów korzystam wyłącznie z usług nowoczesnej kliniki okulistycznej w Krakowie. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług, znajdziecie w niej m.in. korekcja laserowa wzroku .

Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Soczewki

Post autor: Dżonko »

Często wybieraną opcją są soczewki kontaktowe 1 dniowe. Soczewki jednodniowe są projektowane do noszenia przez jedną całą dobę i nie wymagają przechowywania ani czyszczenia. Po zakończeniu dnia po prostu wyrzuca się je do kosza. Dlatego są bardzo higieniczne, eliminując ryzyko infekcji oczu związanego z wielokrotnym używaniem soczewek.

ODPOWIEDZ