zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: zuzula12 »

Osobiście chciałbym Wam polecić oferte producent zabawek dla niemowląt , poniewaz moim zdaniem mają bardzo dobre ceny, a ich oferta jest rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb. Co Wy sądzicie o ich ofercie?

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: budowlaniecja »

A co powiecie na klocki Lego? Moim zdaniem to kreatywne klocki, które pobudzają wyobraźnię dziecka. Zobaczcie tu taniaksiazka/pl/lego-creator-majestatyczny-tygrys-31129-klocki-p-1608768.html Duży wybór klocków lego dla dzieci w różnym wieku i różnych zdolnościach manualnych. Okazja na zakupy w cenach promocyjnych.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: bebefa »

Właśnie się zastanawiałam, gdzie mam zrobić zakupy i wyszło na to, że sklep smyk zabawki ma bardzo ładne i też wcale nie takie kosztowne. A wiadomo, że teraz jest oczywiście czas na wydatki na urodziny dzieciaków i nie można ogólnie niczego sobie nie pozwolić, jak zrobić porządne zakupy. No i już to planuję.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: mrozek »

Co powiecie na przykład na książki? Bardzo duży wybór różnych książek znajdziecie w tej księgarni internetowej: tantis/pl/ostatnie-zyczenie-wiedzmin-tom-1-p459557 . Myślę, że takie książki spodobają się Waszym dzieciom.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: czoko752 »

A ja takimi zabawkami nazwałabym kuchnie zabawkowe dla dzieci, więc koniecznie wejdźcie na stronę dollo/pl/zabawki_dla_dzieci/kuchnie_dla_dzieci.html , aby sprawdzić, jaka konkretnie oferta mogłaby Was zaciekawić. Korzystajcie, sprawdzajcie i kupujcie zabawki w świetnych cenach.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: pośrednik »

Ja też uważam że klocki lego rozwijaą wyobraźnię dziecka. Może więc zainteresuje was ta oferta tu bee/pl/648-klocki-lego-star-wars-dla-dzieci To propozycja dla chłopców. Lecz w tym sklepie znajdziecie też inne propozycje klocków lego. Są klocki dla dziewczynek, chłopców w różnym wieku. Warto sprawdzić. Dużo cen promocyjnych.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: milka »

Ja właśnie zastanawiam się nad trampoliną do ogrodu dla dzieciaków. Na dollo/pl/turystyka_i_ogrod/ogrod/trampoliny_ogrodowe.html znalazłam trampoliny w dobrych cenach i chyba zdecydujemy się na taką dużą. Chcemy żeby dzieciaki spędząły więcej czasu na dworze a trampolina na pewno je do tego zachęci :)

ODPOWIEDZ