grażynka011
Posty: 1140
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ortopeda

Post autor: grażynka011 »

Mogę polecić wam bardzo dobrego specjalistę z praktyka.info/pl/ . Sama nie tak dawno uległam kontuzji i tutaj otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc i przede wszystkim leczenie okazało się bardzo skuteczne

destruction
Posty: 61
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ortopeda

Post autor: destruction »

W kwestii ortopedii mogę się wypowiedzieć, bo urodziłem się z krótszą nogą. Miałem kilkanaście operacji, jedne lekkie, a niektóre skomplikowane. Dzięki ubezpieczeniu na życie otrzymałem kilka razy pieniądze z tytułu tych operacji. Na stronie ilovenysa/pl/newsy/ubezpieczenie-na-zycie-bez-ankiety-medycznej-czy-to-mozliwe/ możecie sobie poczytać o tym ubezpieczeniu i oczywiście obowiązkowej ankiecie medycznej.

Luza
Posty: 82
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Ortopeda

Post autor: Luza »

Rodzaj rehabilitacji zależy od urazu, ale czasami sami możemy sobie pomóc. W przypadku kontuzji kolana może przydać się orteza na kolano. W ten sposób łatwiej można się poruszać, a przy okazji noga jest usztywniona. Taki stabilizator przyda się sportowcom. Tutaj można kupić różne rodzaje megamedic/pl/ortezy-kolana . Mają ortezy dla dorosłych i dzieci. Poza tym ceny są konkurencyjne, więc każdy coś wybierze.

grażynka011
Posty: 1140
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ortopeda

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można postawić na https://praktyka.info.pl/ . Właśnie z tego co widziałam to sporo osób zachwalało sobie ten gabinet ortopedyczny. Badania wykonywane są bardzo dokładnie, do tego co do terminów to nie są one odległe

ODPOWIEDZ