Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: wloczykijka »

Tu są fajne tanie ciuchy. Moim zdaniem ich oferta jest naprawdę niezwykle szeroka. Warto się temu bliżej przyjrzeć :)
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: pyrtek »

Ja w sumie to wszystko już kupuje online, zwłaszcza od ostatniego roku jak są takie a nie inne warunki. Na valetta/pl/ zobacz sobie - super ubrania, te sportowe jak i super bielizna

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: Bakeneko »

ja mam jeszcze bieliznę od orirose/pl fajne ceny mają a do tego naprawdę wysoka jakość produktów co mnie mega cieszy :) Fajnie też ze bielizna super wyszczupla ciało :)

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: majsterka »

Dosyć często miałem problem z tym co kupić bliskiej osobie i na co zwrócić uwagę podczas takich zakupów. Dobrze, ze trafiłem na poradnik na mybaze , bo trochę bardziej się rozeznałem i łatwiej jest mi coś kupić.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: wąż »

Jak szukacie fajnej bielizny to warto moim zdaniem kupić taką na orirose/pl mają bardzo fajne produkty w normalnych cenach a nie za wszystkie pieniądze swiata

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: erica »

Zapewne lubicie markowe ubrania, taka jak ;). Co? Przyznajcie się... No, dobra a czy w ogóle zastanawialiście się jaka jest przykładowo historia danych firm. Przykładowo tutaj visciolafashion/com/emporio-armani-5-ciekawostek-na-temat-marki,b28.html możecie poczytać sobie czym się różni emporio armani od giorgio armani?

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: aksamitna »

Trochę tych sklepów z odzieżą jest, nie ma co się oszukiwać. Ale oczywiście nie każdemu wszystko się podoba to samo, ale to dobrze bo przynajmniej jest w czym wybierać. Jeśli chodzi o bieliznę to ja często z mybra/pl/pol_m_Majtki_Hipster-2026.html zamawiam sobie różne elementy garderoby. Ceny jak i jakość wykonania bardzo do mnie przemawia. Lubię białą bieliznę, także takie oto majtki https://mybra.pl/product-pol-12862-Majtki-figi-Lovely-Micro-Hipster-Triumph-10182555.html swego czasu sobie zamówiłam.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: zuzula12 »

Jeśli lubicie tak jak ja modne sukienki to polecam sukienki z falbanką są zwiewne wygodne idealne na słoneczne dni. Dobrze sprawują się na uroczystościach jak i na imprezkach. Polecam wam bardzo ja jestem z nich zadowolona

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o sklep z odzieżą to paniom spodoba się oferta sklepu MAGMAC. Ja sama miło się zaskoczyłam kiedy zamówiłam sukienki dzianinowe z ich oferty. Nie dość że pięknie wykonane to jeszcze tanie i z szybką dostawą co w obecnym czasie na pewno się przyda jeśli kupiłaś je jako prezent.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: PatkaM »

Z modą nie powinno być problemu, w dobie internetu można zamówić wszystko online przecież nie. Ja lubię takie zakupy, są bardzo wygodne i też nie będą was wcale jakoś dużo kosztować. W tym roku mam trochę ważniejszych okazji, imprez więc i kilka nowych ubrań muszę sobie sprawić. Tak Fioletowa Sukienka Na Wesele już uzupełniła moją szafę.

ODPOWIEDZ