Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Informacje na temat alergii oczu

Post autor: Soki »

Tak jak w temacie... Szukam sprawdzonych informacji na temat alergii oczu. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Wczoraj pogrzebałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na ten link https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/alergie-oczu . Z tego co widzę to bardzo ciekawie opisują oni ten przypadek. Myślicie, że są to rzetelne informacje? Dajcie znać, dzięki za pomoc!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: burza »

Słyszałam wiele na temat alergii oczu szczególności na szkła kontaktowe. W takim przypadku najłatwiej jest iść do okulisty bo wzrok mamy tylko jeden. Ja akurat nie mam takiego problemu a swoje soczewki które mam sprawdzone kupuję na iokulary/pl/ jestem bardzo zadowolona z ich produktu i nic mi się po nim nie dzieje.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: matys »

Ja mam taką zwykłą alergię sienną i dla mnie zwykłe krople pomogą. Problem tylko jest tego rodzaju, że zaczynam lekko niedowidzieć. I dlatego muszę się zapisać na odpowiednie leczenie. Myślę, że laserowa korekcja wzroku w Olsztynie to będzie coś dla mnie. Nie cierpię na żadne problemy, które są związane z oczami.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: Bakeneko »

Czasami problemy z oczami mają drugie dno.. ja miałam zaćmę i coraz gorzej widziałam, dopiero u dr Czubaka w klinice mega lens, było naprawde ok i po jego operacji problem na spokojnie minał.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: Monika »

Ja od jakiegoś czasu mam bardzo zaczerwienione oczy, jak przy zapaleniu spojówek. Oprócz tego zaczęły mi wychodzić dziwne krosty na twarzy, a na głowie pojawił się łupież. Koleżanka podpowiedziała mi, że to może być nużeniec Objawy rzeczywiście są bardzo podobne. Do kogo się zgłosić, żeby zdiagnozować takie zakażenie? Czy spotkaliście się wcześniej z taką chorobą jak nużyca?

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: wąż »

U mnie babci amiała dosc spore problemy z oczami... Przed oddaniem najbliższej osoby do takiego domu warto dobrze go sprawdzić, czy nie ma za dużo negatywnych opinii, czy opieka jest na dobrym poziomie, albo czy nie ma długów, co też jest łatwo podejrzeć. Jeśli jeszcze się zastanawiacie to polecam podtopolami.eu swietny osrodek

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: Kreśka »

Jak się ma alergie to przewalone. Ja na przykład stosuje tylko krople do oczu Evotears Omega bo są bez konserwantów i wegańskie i bardzo fajnie nawilżają

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: czoko752 »

Wiele osób ma spory problem z różnego rodzaju alergiami, więc jeśli tylko jesteście ciekawi, jak uporać się z alergią różnymi metodami, to koniecznie zerknijcie na stronę https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/alergie-2/ . Tam poznacie informacje o tym, w jaki sposób działa biorezonans na alergie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Informacje na temat alergii oczu

Post autor: grażynka011 »

Powiem wam, że ja od jakiegoś czasu podejrzewam u siebie uczulenie na pyłki roślin , dlatego chciałabym zapisać się na testy alergiczne by w końcu rozpocząc odpowiednie leczenie, a wy jak sobie radzicie z takimi problemami?

ODPOWIEDZ