majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dezynfekcja

Post autor: majsterka »

Ogólnie w takim salonie powinny się również znaleźć jakieś urządzenia do dezynfekcji rąk dla klientów. Możecie je niedrogo zamówić w sklepie internetowym retio/pl/urzadzenia-do-dezynfekcji?utm_source=szeptanka&utm_medium=forum&utm_campaign=Szeptanka13082020 jeśli zależy Wam na zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: Monika »

"""Witajcie,

a gdzie najlepiej zamawiać środki dezynfekcyjne do zakładu pracy? Gdzie Wy się w nie zaopatrujecie? Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca?
"""

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: Luza »

Uważam, że dezynfekcja całego mieszkania wcale nie musi być skomplikowana. Znalazłam produkt EpidAIR epidair/com/ , który ma duży wyrzut, nawet na 4 m, co ułatwia dezynfekcję nawet dużych powierzchni. Środek jest w formie aerozolu. Co ciekawe, nie trzeba przecierać powierzchni jeszcze raz, bo płyn szybko wysycha i nie szkodzi zdrowiu. W przeciwieństwie do innych środków, ten ładnie pachnie, moim ulubionym zapachem jest zielona herbata.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dezynfekcja

Post autor: mojra »

A co powiesz na temat ozonowania pomieszczeń? Słyszalam, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie - zarówno w domu, jak i lokalach użytkowych. Mnie po głowie chodzi oferta od biomanagement/pl/ Widać, że mają doświadczenie i dysponują profesjonalnym sprzętem.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: erica »

A czy ktoś z was ma kupione produkty, które zawierają srebro koloidalne sklepzycia/pl/niejonowe-srebro-koloidalne ? Z tego co zauważyłam ten produkt można określić, jako wszechstronny. Ponieważ działa on na różne problemy i można nawet nim oczyścić powierzchnie, chociażby w salonach kosmetycznych często jest wykorzystywany.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: Kasieńka »

Cześć, czy słyszeliście o firmie dezenfex/pl/ ? Są polskim producentem między innymi mat dezynfekcyjnych które moim zdaniem skutecznie odgrywałyby swoją rolę w wielu miejscach. Spotkaliście się z takim czymś? Ja zastanawiam się czy nie umieścić takich w moim salonie kosmetycznym

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Dezynfekcja

Post autor: paździoch »

My zamawiamy środki do dezynfekcji ze sklepu sellmed/pl/ . Wiadomo, mają także oczywiście maseczki jak i rękawiczki bez których też się u nas nie obejdzie.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: Elka »

W obecnych czasach dezynfekcja jest bardzo ważna. Ale nie tylko higiena osobista ma znaczenie, także dezynfekcja pomieszczeń jest ważna. Słyszałam, że firma fastkrakow/pl/ wykonuje takie prace. Mają konkurencyjne ceny, a słyszałam, że jakość usługi jest na najwyższym poziomie. W ten sposób można zyskać czyste biuro czy klatkę schodową.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: wesołek »

Skoro już mowa o dezynfekcji to tak się składa, że ja zastanawiam się jaki najlepszy będzie płyn do dezynfekcji powierzchni ? Bo wiecie mimo wszystko dezynfekcja powierzchni także bardzo ważną sprawą jest. Dlatego też bardzo często szukamy takiego środka w internecie bo jednak tam dużo szybciej i łatwiej takiego typu środki dezynfekujące można znaleźć.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Dezynfekcja

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli szukacie profesjonalnych produktów do dezynfekcji to polecam zapoznać się z produktami na punktmedyczny24/pl/plyny-dezynfekujace. Znajdziecie tam płyny dezynfekujące do powierzchni i rąk :)

ODPOWIEDZ