evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: evie »

a jakich kosmetykow uzywacie do kąpieli? bielenda/pl/katalog/cosmic-wellness te olejki są super :) bardzo ladnie pachną i nawilżają

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: mojra »

Ja również skupiam się na pielęgnacji mojej cery, tym bardziej że ostatnio stwierdzono u mnie AZS i stan mojej cery po prostu nie był w dobrej kondycji. Udało mi się poprawić jej stan dzięki regularnemu stosowaniu tego kremu allecco/pl/vaduse-dermatologie-dermin-krem-gleboko-regenerujacy-50-ml.html Idealny produkt dla wrażliwych cer, które potrzebują mocnego nawilżenia.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką zabiegów medycyny estetycznej, to polecam Wam sprawdzić stronę wilmed/pl/baza-wiedzy/ , na której znajdziecie profesjonalną w tym zakresie oraz wielu innych związnych ze zdrowiem. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o usługach oraz kontakt znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1129
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: grażynka011 »

"
Ja również skupiam się na pielęgnacji mojej cery, tym bardziej że ostatnio stwierdzono u mnie AZS i stan mojej cery po prostu nie był w dobrej kondycji. Udało mi się poprawić jej stan dzięki regularnemu stosowaniu tego kremu allecco/pl/vaduse-dermatologie-dermin-krem-gleboko-regenerujacy-50-ml.html Idealny produkt dla wrażliwych cer, które potrzebują mocnego nawilżenia.
[/quote]




Na AZS bardzo dobry jest Żel do twarzy na AZS, który znajdziesz w https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-wash-500ml . Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z jego działanie. Redukuje podrażnienia i swędzenie, a także usuwa zanieczyszczenia
"

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Luza »

Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. I nie mam ny myśli pielęgnacji ciała czy twarzy. Często zapominamy, że trzeba zadbać także o mniejsze partie ciała jak np. dłonie. Tu elementem codziennej pielęgnacji będzie odpowiednie mydło w płynie. A są na rynku dobre produkty. Tu na przykład manada/pl/mydla-w-plynie/p-poz-barwa-mydlo-w-plynie-do-skory-suchej-500ml-dlugi-termin-waznosci mydło odżywiające i nawilżające skórę rąk.

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: tonga »

"ja to zwykle mam rano problem z tym, ze okolice oczu są spuchnięte i generalnie wyglądam na wiecznie zmęczoną. Teraz jest już lepiej ale to dzięki temu, ze od kilku tygodni używam codziennie serum z kofeiną z Eveline, z linii Serum Shot. świetnie nawilża i napina skórę, niweluje oanzki starzenia a nawet kurze łapki :)



[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1437fa71eee.jpg[/img]
"

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Dżonko »

Jeśli zmagacie się z problemem rozstępów to podrzucam Wam link do tego kremu - https://byhealth.pl/mustela-maternite-d ... u-2x150-ml . Duży plus, że jest to krem bezzapachowy, więc nie nie drażni, nie przeszkadza. Grunt to też regularne stosowanie i odpowiednie wmasowanie kremu.

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: mojra »

Codzienna pielęgnacja odgrywa bardzo ważną rolę i każda kobieta, powinna mieć tego świadomość. Jeśli interesują was takie urodowe tematy, to portal https://deliciousbeauty.pl/ z pewnością wam nie zawiedzie. Ja sama zaglądam tutaj praktycznie każdego dnia.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: czoko752 »

Nie warto zapominać o pielęgnacji, a w szczególności o nakładaniu SPF. Fajny udało mi się ostatnio znaleźć w ofercie Eveline. Jest to krem o bardzo lekkiej konsystencji, który poza działaniem ochronnym, ma też działanie ujędrniające.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: zuzula12 »

Z jakich kosmetyków korzystacie i dlaczego?

remonty silników jachtowych

ODPOWIEDZ