Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Marzena21 »

Ja do codziennej pielęgnacji używam naturalne kosmetyki do cery normalnej i jestem z nich bardzo zadowolona bo widzę efekty na mojej twarzy. Kupuję też dużo takich produktów jako prezent dla bliskich. Zawsze się sprawdza.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: wesołek »

Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna i każdy stara się jak najlepiej ją wykonywać. Moja koleżanka to nawet codziennie dokonuje depilacji odkrytych części ciała, bo uważa że o taki szczegół także należy dbać codziennie. Więc może i ja bardziej o to zadbam i zapiszę się na taką depilacja woskiem rąk aby znacznie lepiej prezentowały się moje dłonie. W sumie to super pomysł z takim rodzajem depilacji

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Grazka123 »

Lubisz robić sobie maseczki na twarz? Ja również lubie o siebie zadbać EraNatura bardzo fajna firma która sprzedaje bardzo skoncentrowane maseczki które zawierają bardzo dużo substancji odżywczych. Polecam bardzo ja widzę efekty na swojej skórze, sprawdz sama.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Kreśka »

Piszecie tutaj o goleniu - masakra. Mnie to zawsze irytowało okropnie. Teraz jestem po depilacji laserowej klinikamiracki/pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-warszawa-bemowo/ i jestem zachwycona. Zawsze gładka skóra i zero krostek

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: dolores »

ja jak miałam poparzenia na skórze to skorzystałam z octenicare na blizny po oparzeniu mają najlepsze produkty w dobrej cenie

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chcecie znaleźć naturalne dobre kosmetyki to ja kupowałam je na stronie szampon na łuszczycę tutaj są także kosmetyki i produkty dla osób które mają problemy skórne. Zobaczcie bo naprawdę spory wybór i dobre ceny.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Kreśka »

Oczywiście, że codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. Ale warto też od czasu do czasu wybrać się na tego typu zabiegi - klinikamiracki/pl/laseroterapia/laser-tulowy-lavieen/ Dzieki temu cera będzie wyglądać zawsze idealnie

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: grażynka011 »

Od jakiegoś czasu regularnie stosuję bardzo dobry krem do stóp jak izdrowiej/pl/pl/p/ZelKrem-do-stop-40-mocznik-60-Aloes/2925 to już po pierwszym użyciu zobaczyłam zmianę. Posiada on w składzie aloes jak i mocznik, więc jego działanie jest bardzo skuteczne

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: milka »

Mi bardzo dobrze sprawdza się krem odżywczy ROSE. Używam go już jakiś czas i widzę spora poprawę w stanie mojej skóry. Jest nawilżona i dużo zdrowiej wygląda.

gwarka
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:37 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: gwarka »

"Moja codzienna pielęgnacja to przede wszystkim wymiana soczewek jednodniowych.

Jest to mój codzienny rytuał,który wykonuję już od kilku lat.Używam zawsze sprawdzonych i cenionych produktów ze sklepu Optiland. Ostatnio, kiedy robiłam w nim zakupy,zaintrygowały mnie też soczewki dwutygodniowe optiland/pl/soczewki-dwutygodniowe

Nawet zaczęłam zastanawiać się nad ich zakupem,są w dobrej cenie, a dodatkowo wymiana ich nie była by taka częsta.
"

ODPOWIEDZ