mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: mojra »

Ja nie muszę się o to martwić, ponieważ na rehabilitację chodzę do sprawdzonego gabinetu jakim jest rehapro/com/pl Mają tutaj odpowiedni sprzęt, doświadczenie itd. A ich rehabilitacja w moim przypadku okazała się niezwykle skuteczna.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukasz pomocy specjalistów to zgłoś się do kliniki bodymove/pl/rehabilitacja-biodra/ to oni pomagają chorym odzyskać sprawność w jak największym stopniu. To specjaliści, którzy mają doświadczenie w rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: dolores »

Sprawdzaliście już ofertę w hurtowni medycznej medycznie/com/pl ? Sama często robię tam zakupy i jest naprawdę bardzo dobrze zaopatrzona. Myślę, że warto tam zajrzeć jeśli poszukujecie produktów medycznych.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: Elka »

Wiele dzieci ma różne wady postawy, ale to rodzic powinien zareagować odpowiednio wcześnie, żeby nie doszło do poważnych wad. Takiemu dziecku przyda się korektor postawy. Tutaj je znajdziecie megamedic/pl/pl/p/Korektor-postawy-prostotrzymacz-Ana-TA-M30/2623 . Sklep Mega Medic ma profesjonalne sprzęty, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki korektorowi dziecko będzie trzymało prosto plecy i uniknie bólów mięśni.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: mrozek »

Sklep medyczny Orteo jest bardzo dobrze wyposażony jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Znajdziecie tam też różne akcesoria. Zajrzyjcie do nich w wolnej chwili: orteo/pl/ortezy-tulowia/zaawansowany-korektor-postawy-prostotrzymacz-rozbudowany-armor-arc161 .

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: sokol »

Jeśli szukasz sprzętu medycznego i ortopedycznego to polecam Tobie odwiedzić sklep internetowy Musi Med. Znajdziesz tam wiele przydatnych propozycji - są to między innymi takie wkładki na haluksy: https://musi-med.pl/pl/c/Wkladki-ortopedyczne/188. Sądzę, że takie akcesoria mogą się Tobie przydać.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: karol3222 »

Kilka dni temu miałem trochę wolnego czasu i dowiedziałem się o https://medicalaser.pl/leczenie-bioder/ . Kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.

ODPOWIEDZ