Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Produkty do rehabilitacji

Post autor: Soki »

Zastanawiasz się nad zakupem produktów do rehabilitacji? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę Ci polecić ten link https://casada.pl/kategoria-produktu/rehabilitacja/ . Osobiście sam niedawno zamawiałem u nich parę rzeczy i muszę Ci powiedzieć, że było warto! Nie spodziewałem się tak niskich cen. Według mnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję, polecam!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: burza »

Kiedy miałam kontuzję kolana i chodziłam do terapeuty na ćwiczenia pod koniec rehabilitacji mi zalecił zakup sprzętu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html który według jego wskazówek miał mi pomóc w dalszej rehabilitacji. I rzeczywiście kolano jest mocniejsze a ja niema z nim kłopotów.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: Bakeneko »

Ja chodziłam na rehabilitację do kliniki rehabilitacje.org/ mająnaprawde rewelacyjne metody leczenia, nic nie boli, jest naprawde ok. Ogólnie spoko jeżeli chodzi o jakość i podejście do pacjenta.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: dolores »

A co powiecie na elektroniczne zarządzanie dokumentacją ? To jest naprawde wazne dla takiego lekarza

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: paździoch »

Różny sprzęt rehabilitacyjny jak i ogólnie artykuły medyczne można znaleźć w sklepie internetowym reha.best/ . Takie sklepy medyczne zawsze mają ciekawe oferty.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: zuzula12 »

W przypadku zdrowia warto skorzystać z usług specjalistów, aby efekty były jak najlepsze, dlatego osobiście mogę Wam polecić rehabilitacja kręgosłupa . Jest to profesjonalne centrum rehabilitacji Werakso w Szczecinie, które posiada rozbudowaną ofertę usług fizjoterapii.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: czoko752 »

Na pewno odpowiednie wyposażenie gabinetu jest bardzo ważnym elementem, ale warto też zaopatrzyć się w kalendarz fizjoterapeuty. Dzięki niemu łatwiej będzie Ci gospodarować czasem. Szczególnie warto w tym celu zdecydować się na program rsqphysio - ma świetną ofertę.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: mojra »

Nie lepiej chodzić na rehabilitację pod okiem specjalistów? Działaniami na własną rękę możecie sobie nieświadomie zaszkodzić.. coś o tym wiem. Jak coś, to w Krakowie jest świetne centrum rehabilitacji a mianowicie rehapro/com/pl Zapoznajcie się z ich ofertą i najlepiej umówcie się na wizytę.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: grażynka011 »

Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca, w którym możecie odbyć rehabilitacje to mogę polecić fizjomedicum/com/pl/ . Chodziłam tutaj przez kontuzję kolana i powiem wam, że zabiegi są bardzo skuteczne

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Produkty do rehabilitacji

Post autor: bebefa »

E, nie ma jednej reguły, która mogłaby powiedzieć, co trzeba na coś takiego kupić. Taka 4fizjo/pl/pol_m_Maty-do-akupresury_Maty-do-akupresury-z-poduszka-4FIZJO-216.htm mata z kolcami na kręgosłup również należy do produktów rehabilitacyjnych, ale prawda jest taka, że mi będzie odpowiadać, a Wam nie musi. W sieci znajdziecie mnogość takiego wyposażenia.

ODPOWIEDZ