zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Uzależnienie

Post autor: zorba »

Chciałabym bardzo pomóc mojemu wujkowi, który od pewnego czasu mieszka sam i popadł w nałóg. Słyszałam o ośrodku, w którym panują idealne warunki dla takich osób i w którym wyspecjalizowany personel dba aby wyszły one na prostą. Jest to ośrodek terapii uzależnień Forest. Może ktoś już słyszał o tym miejscu i też doradzi? Całe szczęście, że wujek zrozumiał, iż musi się leczyć.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Kasieńka »

Moja siostra po rozstaniu z partnerem popadła w nałóg. Początkowo mówiła ze to chwilowe i tylko zapija smutki ale ja widziałam że to nie zwykle upijanie się w rozpaczy. Po pewnym czasie nie mogłam już zobaczyć siostry trzeźwej dlatego postanowiłam zawieźć ją do ośrodka Nefo gdzie przeszła terapię, odwyk a także otrzymała pomoc psychologów, którzy pomogli jej również wyleczyć złamane serce.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: pyrtek »

ja moge polecic osrodek tratwa w wisle :) spokojna okolica sprzyja detoksowi, maja na miejscu rowniez genialnych specjalistow i dobrych lekarzy.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: wesołek »

Jeżeli mowa już o uzależnieniach to wiadomo, że każdy stara się z tym walczyć na swój sposób. Lecz moim zdaniem mimo najszczerszych chęci bez pomocy oraz wsparcia terapeutów to za bardzo nie uda nam się wyjść z uzależnienia. I tak jak sprawdzałam w jaki sposób warto podjąć taką walkę to trafiłam na ośrodek Mental Relax. Jest to bardzo dobry ośrodek w którym to na spokojnie możemy podjąć walkę z uzależnieniem.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim bardzo ważne jest by znaleźć dobrą i sprawdzoną klinikę leczenia uzależnień. Od siebie mogę polecić wam leczyc/pl/ , tutaj terapia okazała się dla mnie najskuteczniejsza

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: hadzik »

ja przez wiele lat miałem poważny problem z alkoholem.. oczywiście na początku nie dostrzegałem problemu, rodzina namawiała mnie na terapię ale nie chciałem o tym słyszeć. W podjęciu decyzji o odwyku pomogły mi sesje motywujące prowadzone online przez terapeutę z ośrodka NEFO. Warto im zaufać, mają duże doświadczenie i rzeczywiście są w stanie realnie pomóc.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Uzależnienie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli walczycie z uzależnieniem to koniecznie sprawdźcie na stronę detoksykacja kraków to oferta od kliniki uzależnień Krakowa. Pracują tam specjaliści z doświadczeniem, którzy pomogą wam zwalczyć uzależnienie. Myślę, że warto brać udział w takich terapiach.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: destruction »

Moja żona od kilku lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu - ostatnio ukradła mi nawet pieniądze aby kupić sobie butelkę wódki. Planuję coś z tym zrobić, bo wiem że może być tylko gorzej - zastanawiam się, żeby zapisać ją na terapię do ośrodka terapianaleczow/pl/leczenie-uzaleznien/alkoholizmu/ - czy ktoś z was przebywał tutaj na terapii uzależnień i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Będę wdzięczny za wasze opinie!

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Monika »

Ja ostatnio zastanawiałam się, czy możliwe jest uzależnienie się od marihuany. Informacje na ten temat znalazłam na stronie internetowej alba-hemp/com/uzaleznienie-od-marichuany-dlaczego-jest-mozliwe/. Tak więc jeśli kogoś z Was to interesuje, to polecam tam zajrzeć :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: czoko752 »

Wiele różnego rodzaju używek typu alkohol, czy papierosy wpływa na to, w jakim stanie jest nasz organizm. Warto w takim przypadku szczególnie dbać o regularne badania i próbować wyjść z uzależnienia. Porady kardiologicznej można szukać w takim miejscu, jak Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski.

ODPOWIEDZ