Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 475
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Męskie okulary

Post autor: galaretek »

Od jakiegoś czasu myślę o zaktualizowaniu moich okularów. Chciałbym coś, co będzie wygodne, stylowe, ale przede wszystkim od marki, której można zaufać. Przeglądając różne strony internetowe, natknąłem się na parę męskich okularów Polaroid, które wydają mi się bardzo atrakcyjne. Zawsze słyszałem dobre rzeczy o Polaroid jako marce, ale nigdy nie miałem okazji samemu wypróbować ich produktów. Konkretnie mam na myśli te okulary: https://kodano.pl/okulary-meskie-polaroid.html . Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z tych okularów lub może posiada inne okulary od Polaroid? Jakie są Wasze doświadczenia?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Męskie okulary

Post autor: czoko752 »

Jeśli szukacie okularów przeciwsłonecznych, to mi bardzo podobają się prostokątne okulary przeciwsłoneczne. Zdaję sobie sprawę, że te nie pasują do każdego typu urody, ale mimo to warto dać im szansę. Bezpieczne dla oczu i dobre jakościowo okulary słoneczne na pewno znajdziecie w salonie VisionExpress. Warto tutaj zajrzeć.

ODPOWIEDZ