Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Lato, a katar zatokowy nie odpuszcza nic, a nic. Czy macie jakieś sprawdzone domowe sposoby na zatoki? Niby wszystkiego już pracowałam, ale może ktoś ma jakiś cudowny sposób.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Jest taka, w bardzo stężonej dawcewitamina D dla sportowców, którą trzeba brać regularnie i objawy wszystkich katarów, każdego rodzaju są mniej uciążliwe i katar jest krótszy.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bakeneko »

katar sienny co to jest ? Czy ktoś może w prosty sposób wytłumaczyć, jakie mechanizmy odpowiadają za tę alergię?

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Ja zawsze zastanawiam się jak taka woda działa na nos od środka? Nie wiem czy taki zabieg jest super przyjemy.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Czy ktoś może mi wymienić produkty spożywcze z witaminą d3, w większym stężeniu, dla tych którzy nie koniecznie chcą się suplementować?

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Jak skomplementować witaminę D przed nadejściem zimy?

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: czoko752 »

Moje dziecko niedawno zaczęło chorować na przeziębienie i też z katarem jest problem. Dobrze że ma ubezpieczenie szkolne to odszkodowanie dostaniemy. Tu https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie fajne oferty na tego typu polisy ubezpieczeniowe.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Mam kilka pytań, po pierwsze do kiedy podawać dziecku witaminę D. I druga rzecz jak podawać dziecku witaminę d? Chodzi mi o to, w jakiej formie płynnej czy jako kapsułki?

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Domowe sposoby na katar

Post autor: Bonia »

Nie ma lepszej receoty na katar niż woda morska do nosa dla dorosłych, podobnie jak
najlepsza woda morska dla dzieci to APTEO. Super aplikacja nie dusi, nie zalewa nosa. Polecam!

ODPOWIEDZ