Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Tikabum »

Fajne zabawy dla dzieci? Szukam pomysłów

Karina
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:46 am

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Karina »

Nikt, nic?

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Anita »

W dzisiejszych czasach wielu inspiracji mozna szukac w sieci. To samo sie tyczy posiadania swojego dziekca oraz jego wychowywania. To on nas zalezy jakim on sie stanie czlowiekiem wiec powinnismy w miare mozliwosci ksztaltowac jego osobowosc od najmlodszych lat. Mowie w miare mozliwosci poniewaz kazdy jest zajety kariera oraz zarabianiem pieniedzy przed czym niestety nie ma ucieczki. Natomiast to nie zmienia faktu, ze mozemy przykladowo wybrac sie z dzieckiem na zajecia w wodzie typu - stacjanowagdynia/pl/aquapark/wodnis gdzie przyzwyczajenie go do takich warunkow bedzie plusowalo w przyszlosci. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu mlodych ludzi nie umie plywac lub boi sie kontaktu z woda.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: burza »

JA ostatnio bardzo zaczęłam się lubować w zabawkach drewnianych znalazłam na bee/pl/9452-drewniane-zabawki bardzo wiele ciekawych zabawek które wpadły mi w oko i skradły mi serce. Poza tym mój synuś jest też z nich zadowolony. Nie dość ze mają swój urok to jeszcze trwałość wszystkie zalety dobrej zabawki.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: wesołek »

Witam wszystkich. Jeśli chodzi o fajne zabawki dla dzieci to dla najmłodszych zdecydowanie polecam zakup maty edukacyjne dla dzieci babyandmam/pl/maty-edukacyjne Takie maty nie tylko służą do super zabawy podczas leżenia ale także dziecko uczy się i poznaje przy tym świat. Także ja już taką matę zamówiłam. Mam nadzieję, że córeczka będzie z ochotą na niej leżakowała i świetnie się przy tym bawiła. A Wasze dzieci korzystały z takich mat edukacyjnych?

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Elka »

Klocki lego. One się zawsze sprawdzają. Jest wiele zestawów i modeli. W zasadzie już maluszek może bawić się lego duplo, a nastolatek nie pogardzi lego technic. Są modele unisex, stricte dla chłopców czy takie zabawkiiszkola/pl/pl/p/BRANSOLETKA-Z-MAGICZNYM-LASEM/11693 jak lego dots przeznaczone dla dziewczynek. Myślę, że zawsze znajdzie się jakiś fajny zestaw tych klocków.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: budowlaniecja »

Dla dzieci dobra propozycją jest ta książeczka taniaksiazka/pl/inwazja-kroliczkow-szkola-trzesiportkow-pamela-butchart-p-1407369.html Odpowiada na ciekawe pytania, przedstawia nietuzinkowych bohaterów. A co najważniejsze zapewnia dużo dobrej zabawy.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: czoko752 »

To ja mogę wam polecić zabawkę która będzie wasze dziecko uspakajać i pomoże mu zasnąć. Są to szumiące misie, tutaj whisbear/com/pl/blog/co-zapamieta-niemowle/ macie na ich temat artykuł. U mojej siostry się ten miś sprawdził bardzo dobrze bo syn jej miał problem żeby zasypiać w nocy.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Bigi12 »

Myślę że dobrym pomysłem będą zabawki Montessori lub maty edukacyjne z oferty sklepu tulisie/pl/ Ma on ogromną ofertę najlepszej jakości produktów w najniższych cenach. Dzięki nim twoje dziecko nie tylko będzie się bawić ale także rozwinie swoje zdolności zwłaszcza korzystając z mat edukacyjnych i zabawek Montessori.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie sobie na stronę sklep dziecięcy to tutaj jest wiele produktów dla dzieci i niemowląt w tym także zabawki. Ja widziałam też wózki w świetnej cenie. Zobaczcie koniecznie na całą ofertę tego sklepu bo jest świetna.

ODPOWIEDZ