grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można wybrać się na bardzo fajne wydarzenie, które będzie w niedziele organizowane przez facebook/com/events/209463294670343 . Na wasze dzieci czeka tutaj mnóstwo atrakcji i wrażenie, więc warto tutaj z nimi przyjść

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: zuzula12 »

"Czy mozecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z zabawkami dla dzieci?



ellbis/pl - Kasy fiskalne Kraków
"

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Monika »

Jeśli ktoś z Was szukałby jakiś fajnych pomysłów i inspiracji na zabawy zimowe dla dzieci, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej gdansk4u/pl/zabawy-zimowe-jak-zorganizowac-czas-z-dziecmi-zima/. Zostały tam opisane nie tylko pomysły na zimowe zabawy na śniegu, ale również na kreatywne zajęcia w domu oraz na zabawy ruchowe w domu ;) Myślę, że na pewno uda Wam się coś wybrać dla Waszego dziecka :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobra będzie wyprawka dla dziecka na stronie bezpiecznysendziecka/pl . Ostatnio pierwszy raz tutaj zamówiłam kilka rzeczy dla mojego dziecka i powiem wam, że są naprawdę bardzo dobrej jakości, również ich ceny nie należą do wysokich

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: Dżonko »

Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu więc warto zatroszczyć się o to, żeby dziecko miało rower. Od razu trzeba też przejrzeć kaski dziecięce na rower i dopasować odpowiedni dla dziecka. Wybierając kask dla dziecka, upewnij się, że jest on odpowiedniego rozmiaru. Kask powinien być dobrze dopasowany do głowy, nie zbyt ciasny ani zbyt luźny. Niezależnie od rozmiaru, kask powinien być noszony prosto na głowie, a nie przesunięty na tył lub na bok.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Fajne zabawy dla dzieci?

Post autor: grażynka011 »

Wydaje mi się, że dobrą opcją będą jednak medale dla dzieci

ODPOWIEDZ