anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: anya »

To co najczęściej jest postanowieniem noworocznym to dieta. Ale jak tutaj przetrwać? Szybko się nie zniechęcać? Tutaj możecie troszkę na ten temat dietly/pl/blog/postanowienia-noworoczne sobie poczytać. Jak to jest z tymi postanowieniami noworocznymi...

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: matea »

Według mnie to warzywa i owoce to powinien być stały element każdej diety :) ja osobiście raz na jakiś czas robię sobie taką dietę oczyszczającą sokami Nuja nuja/pl/dieta-oczyszczajaca-59. Przepyszne soki warzywno-owocowe. mozna je zamówić w ich sklepie a wszystkie zestawy są dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Niedrogo a do tego skutecznie, pozytywnych efektów jest mnóstwo - lepszy nastroj, wiecej energii i zero wzdec :)

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: martynika »

Wszystko jest dozwolone :) Jak najbardziej, trzeba miec tylko deficyt kaloryczny... o tym musimy pamiętać :) Dlatego warto czasami zjeść cos dobrego, na przykład jakiś burgerek babajagabar/pl/informacje/burgery

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: papilotka »

ja nie mam jakiejs konkretnej diety :) czytam czesto bloga zwalczotylosc/pl/ i powiem wam, ze sporo informacji mi pomoglo, duzo ciekawostek, duzo porad, ktore moga sie przydac :) zeby sie zdrowo odzywiac, to trzeba tez wiedziec jak to robic

mandarin
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:26 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: mandarin »

zdrowa dieta musi być dobrana do danego organizmu, różnorodna i pełnowartościowa pod względem doboru produktów spożywczych i makro i mikro składników. Dla mnie idealna jest dieta pudełkowa bez glutenu, która dba o moje zdrowie i dobre samopoczucie.Jest dla mnie idealna również dla tego, ze nie lubię gotować a tu mam codziennie smaczne i różnorodne posiłki :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: tonga »

A może dieta surowa? Taki rodzaj postu cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Sama myślę o tym by spróbować. Szukałam już nawet w internecie informacji na ten temat i znalazłam ciekawą stronę gdzie wszystko jest świetnie opisane sofra/com/pl/dieta-warzywno-owocowa-w-postaci-surowej/. Jak się okazuje są nawet organizowane wyjazdy gdzie można zapoznać się z taką dietą by potem z łatwością wprowadzić ją do swojego codziennego życia.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: mojra »

Dieta przede wszystkim powinna być zdrowa i odpowiednio zbilansowana. Unikajmy tłuszczy trans, cukru, nadmiernej ilości soli. Zawsze lepiej gotować niż smażyć. Chociaż ja pod tym względem jestem dość wygodna i zamawiam catering dietetyczny z cateromarket/pl/catering-dietetyczny/poznan Dzięki temu mam czas na większą dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: marina »

Moim zdaniem podstawą skutecznego odchudzania powinna być przede wszystkim odpowiednia dieta, jak również spora dawka aktywności fizycznej. Proste domowe ćwiczenia takie kak te facet.dlastudenta/pl/artykul/domowe-cwiczenia-sposobem-na-wymarzona-sylwetke,136118.html wystarczą by osiągnać swój cel

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego cateringu dietetycznego, to co powiecie na bodychief/pl/dieta-pudelkowa/piaseczno? Korzystałem z wielu cateringów, jednak zawsze pojawiały sie jakieś problemy. Od kiedy korzystam z BodyChief jestem bardzo zadowolony.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: milena49 »

Warto zadbać generalnie o prawidłową pracę układu pokarmowego i pracę żołądka. Przydatne mogą być zioła. Takim ziołem jest na przykład wrotycz, który od lat stosowany jest na problemy z układem pokarmowym. Są sklepy jak tu evita.sklep/pl/pl/p/Wrotycz-ziele-mielone-bulgaria-100g-Magiczne-Ogrody/23112378 , gdzie wrotycz można kupić bez problemu. Surowce zbierane przez zaprzyjaźnionych zielarzy więc wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

ODPOWIEDZ