Bara66
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:26 pm

Zdrowa dieta

Post autor: Bara66 »

Gdy interesuje Cię ten fakt to koniecznie przejrzyj ten materiał. W moim odczuciu przeczytasz tu najpotrzebniejsze zagwozdki. Serdecznie polecam - bezglutenudieta/pl .

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: Aldona »

Trzeba ćwiczyć i dobrze się odzywiać - to zapewni nam długotrwałe zdrowie. Przy ćwiczeniach warto także pamiętać o odpowiedniej diecie. Witaminy i minerały najlepiej spożywać w postaci odżywek i suplementów - bo te przyjmują się najlepiej i wtedy mamy zbilansowaną dietę po kontrolą. Tutaj 7-nutrition/com/ warto spojrzeć na ofertę takich produktów 7Nutrition - warto je stosować nie tylko w trakcie treningów ale na co dzień dla wzmocnienia organizmu

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: wesołek »

Zdrowa dieta to podstawa, lecz nie każdy o tym pamięta. Dlatego też skutkiem tego może być niedobór jakichkolwiek witamin. Nie wiedziałam, że picie kawy czy palenie papierosów może powodować niedobór kwasu foliowego. Dlatego też szukałam informacji odnośnie kwas foliowy i tutaj sklepzycia/pl/kwas-foliowy-witamina-b9# udało mi się znaleźć tego typu informacje.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: matys »

Zdrowa dieta to przede wszystkim zdrowe przyzwyczajenia, a ja wiem, że to wcale nie jest takie łatwe, zwłaszcza jeśli nie ma się w sumie wiele różnych rzeczy na głowie. Jeśli macie podobnie jak ja, to przypominam, że Dietly dietly/pl/blog/przewodnik-po-suplementacji-witaminy-d-formy-dawki-i-najwazniejsze-wskazowki ma fajnego bloga poradnikowego i jest porówywarką diet. Darmową ;) .

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: Milena »

A co powiecie na dania wegetariańskie z blendera ? Zastanawiam się, czy takie sobie przygotować, bo przepisy są bardzo urozmaicone i zdrowe. Podobno taka dieta wegetariańska, która jest fachowo skomponowana ma bardzo pozytywny wpływ na organizm. Ciekawi mnie na przykład jak smakuje pasta do kanapek z suszonych pomidorów.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: firanka »

Mi bardzo podrasowała dieta slim od Fitcat fitcat/pl/ , gdzie może to przez pracę i stres, ale wiecznie się źle czułam po jedzeniu, taka bez sił, wzdęta. Tutaj tego zjawiska praktycznie nie mam i znacznie lepiej się czuje po każdym posiłku. Jedzenie smaczne, lekkostrawne i z pomysłem. Posiłki zbalansowane, choć dzięki możliwości modyfikacji zamówień, zrezygnowałam z podwieczorku, na który nigdy nie miałam czasu.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: pośrednik »

"""Ostatnio dowiedziałem się że do diety warto wprowadzić orzechy. Znalazłem taką ofertę tu bee/pl/9227-orzechy-nerkowca

Orzechy nerkowca są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów. Mają dobry wpływ na włosy, skórę i paznokcie. A też na stan naszej pamięci. Ja jestem przekony i mam zamiar wprowadzić je do swojej diety.
"""

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: Milena »

Zdrowa dieta to przede wszystkim taka, która składa się ze świeżych i lekkostrawnych składników. Wiecie, że bazylia ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Bazylia.htm doskonale wpływa na układ pokarmowy? Od kiedy zaczęłam ją regularnie stosować w kuchni to moja rodzinka nie ma problemów żołądkowych. Ma właściwości rozkurczające i ułatwiające trawienie.

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Zdrowa dieta

Post autor: Kaśka »

Rośnie liczba dzieci z wadami wzroku, statystycznie: 1 dziecko na 10 dzieci nosi okulary. Nie są to wcale małe wady – często przekraczają -1 dioptrii. Myślę, że ma to duży związek z trybem życia jaki prowadza nasze dzieci. Okazuje się jednak, że to nie tylko kwestia przesiadywania przed komputerem czy telewizorem. Możemy wspierać wzrok naszych dzieci także stosując określoną dietę. Ciekawe informacje znalazłam w artykule portalpolski/pl/polska/jak-zapobiec-poglebianiu-sie-wady-wzroku-w-dobie-facebooka-instagrama-i-youtubea-coraz-wiecej-dzieci-nosi-okulary-32523.text.htm

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Zdrowa dieta

Post autor: zorba »

Próbowałaś może kiedyś zdrowych fast foodów? Ja dopiero zamierzam skosztować ale wcześniej nie wiedziałam, że istnieją. Jeśli nie wierzysz to sprawdź na tej stronie, bo są ich przykłady do zrobienia. Szczerze przyznam, że zrobiłam się głodna na sam widok mini pizzy pełnoziarnistej oraz kanapki z burakiem i kozim serem. Muszą być naprawdę wyśmienite :)

ODPOWIEDZ