Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 475
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Okulary na lato i jesień

Post autor: galaretek »

Stoję przed wyborem nowych okularów i zastanawiam się, jakie modele będą najlepsze na nadchodzące lato i jesień. Chcę, żeby były one wygodne, ale jednocześnie pasujące do różnych stylizacji. Znalazłem artykuł na https://www.zdrowemysli.pl/jakie-modele ... sien-2023/ , który opisuje różne trendy na te pory roku. Z tego co widzę to podają oni naprawdę dobrze wyglądające propozycje. Wiele z nich bardzo mi się spodobały. Czy ktoś z Was miał okazję go przeczytać? Jakie są Wasze wrażenia? Czy macie jakieś inne polecane modele? Będę wdzięczny za wszelkie opinie i doświadczenia!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Okulary na lato i jesień

Post autor: Bonia »

Polecam ray ban okulary przeciwsłoneczne. Lepszych nie znajdziecie!

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Okulary na lato i jesień

Post autor: grażynka011 »

Ogólnie też bardzo dużo osób zachwalało sobie takie rozwiązanie jak piaseczno okulista . Szczerze mówiąc pracują tutaj naprawdę dobrzy specjaliści i przede wszystkim też badania wykonywane są bardzo profesjonalnie, więc może jednak to by było dobre rozwiązanie.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Okulary na lato i jesień

Post autor: Bonia »

Czy soczewki sferyczne wymagają specjalnych oparwek, czy można wybrać sobie do nich jakieś modne oprawki jakie się chce?

anya
Posty: 160
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Okulary na lato i jesień

Post autor: anya »

Zależy też jakie was interesują okulary? Jak chodzi o okularki z przeznaczeniem na rower, które będą chronić wasze oczy przed różnymi szkodliwościami itd. To warto tutaj zwrócić uwagę na propozycje firmy https://sklep.gog-eyewear.pl/produkty/s ... we,2,33788 - tam spotkacie się z szerokim wyborem w tym zakresie.

ODPOWIEDZ