Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Elka »

"
No i oczywiście bez dobrego sprzętu, narzędzi nie idzie gotować. A takie artykuł jak patelnia, garnki etc. - to podstawa, każdej funkcjonalnej kuchni.
[/quote]


Oczywiście, że tak. Tylko nie może to być byle co. Jeśli garnki i patelnie to tylko markowe. Marka [url=valdinox/pl/]Valdinox opinie ma bardzo dobre i warto rzucić okiem na ich produkty. Są wysokiej jakości i bardzo funkcjonalne. Do wszystkich typów kuchenek. Valdinox jest polskim producentem i bardzo dba o solidność i estetykę produktów. Warto mieć w swojej kuchni.
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gotowanie

Post autor: zuzula12 »

"Gotowanie to moja pasja. Uwielbiam spędzać czas w kuchni na gotowaniu. Macie podobnie?



__________________________

steakshop/pl
"

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Bakeneko »

Codzienna praca, utrzymanie porządku w domu, jakaś aktywność fizyczna i człowiek już nie wie kiedy ma ugotować jedzenie. Ja zawsze mam w kuchni wolnowar od crock-pot SCCPBPP605-050, jak brakuje sił wrzucam wszystko do niego i mam super posiłek, polecam.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Bakeneko »

A ja bardzo lubię kuchnię włoską :) I to właśnie takie dania najczęściej pojawiają się na moim stole :) Oczywiście ważne jest, żeby znaleźć dobrej jakości produkty. Bardzo często robię zakupy w wloskisklepik/pl/ Znajduje tam delikatesy włoskie takie jak sery, wędliny, ale i wszystko czego potrzebuję do przygotowania posiłków :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Gotowanie

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie jednak baton musli jest podstawą. Nie dość, że jest naprawdę mega wartościowy to również smakuje przepysznie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gotowanie

Post autor: czoko752 »

No ja gotować bardzo lubię, tuta gerlach/pl/azjatyckie-kopytka-ala-kluski-slaskie właśnie patrzę na obiad co jutro zrobię. Będą to azjatyckie kopytka których jeszcze nie próbowałam ale słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Gotowanie

Post autor: martynika »

Bardzo lubię gotować, ale nie zawsze mam na to czas. Kupiłam więc wolnowar Crockpot z nim przygotowanie posiłków, które są zdrowe i smaczne jest bardzo proste. Wolnowar ma timer, więc kiedy jedzenie jest przygotowywane ja w tym czasie mogę porobić coś innego :) Jakoś jak najbardziej na plus , nic do niego nie przywiera i widać że jest solidnie wykonany :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Gotowanie

Post autor: dolores »

Mówi się ,że potrawy smażone nie są tak zdrowe jak gotowane. Smażenie na oleju może być jak najbardziej zdrowe. Olej rzepakowy nadaje się jak najbardziej jako olej do głębokiego smażenia. A wy jaki olej uzywacie - olej rzepakowy czy słonecznikowy?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Gotowanie

Post autor: sokol »

Warto mieć także w kuchni najróżniejsze akcesoria do gotowania i przyrządzania jedzenia. Wiele z nich można znaleźć na przykład w sklepie internetowym Bokono: bokono/pl/pl/p/Butelka-do-octuoliwy-Duo-Cole-Mason/23820 . Myślę, że w tym sklepie kompleksowo wyposażycie Wasze kuchnie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Gotowanie

Post autor: mojra »

Też chętnie gotuję o ile do dyspozycji mam dobrej jakości produkty :) Jakiś czas temu zamówiłam sobie Włoskie przetwory i zamierzam przyrządzić z nich kilka dań, bo dostalam od koleżanki świetne przepisy na dania.

ODPOWIEDZ