Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Remontowa »

Ja ostatnio zaczęłam się "bawić" w kuchni. Robię różnego rodzaju ciasta, torty, ale także i desery. Trafiłam na fajne przepisy, jjeśli chodzi o deser w słoiczku . Bardzo proste w zrobieniu - a wyglądają po prostu bosko (właśnie przez to, że są w słoiczkach - jak w restauracji), a smakują...jeszcze lepiej:)

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Gotowanie

Post autor: bajobaj »

Moją domeną było gotowanie i od dawna się tym zajmowałam, ale prawdę mówiąc, nie zawsze mi wszystko wychodziło. Nieraz się zdarzało, że na szybko zamawiałam obiad rzeszów , bo coś spaliłam, albo nowy przepis okazał się do niczego. Wciąż będę gotować, dla mnie to normalna sprawa, ale na pewno nie muszę robić tego codziennie. Od tego są takie gotowe opcje.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gotowanie

Post autor: zuzula12 »

"Sporo czasu spędzam gotując, ponieważ sprawia mi to sporą przyjemność.



czapki robocze zimowe
"

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Anita »

Trudno nie zgodzić się z waszymi opiniami. Gotowanie we własnym zakresie to nie tylko świetnie spędzony czas ale też spore oszczędności. Wystarczy zobaczyć jak na przestrzeni ostatnich miesięcy ceny poszły w górę w restauracjach czy nawet cateringu. A przecież nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić coś równie dobrego. Trzeba poświęcić na naukę trochę czasu jednak jest to warte wysiłku. Podstawą jest zdobycie potrzebnych informacji oraz przepisów. Możemy posłużyć się takimi serwisami jak - uwielbiam/pl/przepis/placuszki-z-makaronem-papryka-pieczarkami-i-cukinia gdzie znajdziemy niesamowite pomysły, dla najbardziej wymagających smakoszy. Zaczynając od prostych przepisów zdobędzie potrzebne doświadczenie by zwiększać ich trudność z czasem.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gotowanie

Post autor: czoko752 »

Gotowanie to dla mnie coś co lubię robić, dla całej rodziny gotuję zawsze. Tutaj gerlach/pl/wegetarianska-zupa-z-dyni-i-marchewki właśnie oglądam nowy przepis na dzisiejszy obiad, jeszcze go nigdy nie przygotowywałem więc mam nadzieję że wyjdzie smacznie.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Gotowanie

Post autor: mojra »

Nie wiem jak wy, ale ja zawsze miałam problem z ubijaniem jajek. Zawsze wychodziły nie tak jak powinny. Dopiero kiedy zaczełam stosować się do wskazówek przeczytanuych na https://porady-kuchenne.pl/porady-kulin ... /rdze_wedq to wychodzą takie jak powinny.

anya
Posty: 160
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Gotowanie

Post autor: anya »

Ja też lubię gotować, a jeszcze bardziej piec. Dlatego warto tutaj wspomnieć o firmie https://elhandel.pl/barwniki-spozywcze-c-2_65.html , która może wam dostarczyć wszelkiego rodzaju artykuły cukiernicze . Dzielę się z wami tym namiarem, ponieważ można znaleźć tam najróżniejsze produkty dzięki, którym będziecie mogli tworzyć najróżniejsze ciasta.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Remontowa »

Ja lubię gotować, ale nie za bardzo mam czas, dlatego zawsze staram się wykorzystać pomysł na szybki obiad. Fajne przepisy znalazłam na blogu Energia Kobiety. Są proste i naprawdę szybko się je przygotowuje.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gotowanie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli lubicie oglądać filmy czy lubicie muzykę to polecam wam bloga https://www.4lejdis.pl , gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów. To super blog wielotematyczny. W wolnej chwili warto sprawdzić i poczytać artykuły. Ja zachęcam.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Gotowanie

Post autor: pyrtek »

Jak dla mnie to najlepsze są przepisy diety keto :) uwielbiam! nie dość że zdrowo to waga spada i jest smacznie

ODPOWIEDZ