Bara66
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:26 pm

Gotowanie

Post autor: Bara66 »

Jeżeli intryguje Cię właśnie ten problem to bezwarunkowo przejrzyj ten artykuł. Mam nadzieję, iż przeczytasz tutaj wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Spójrz w wolnej chwili - kuchennemaszynki/pl .

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Gotowanie

Post autor: wesołek »

Oczywiście, że interesuje mnie ten temat i w ogóle wszystko co wiąże się z gotowaniem i pieczeniem. Dlatego też bardzo często przeglądam różne strony kulinarne i z przepisami. I tak właśnie odnalazłam tę stronę elhandel/pl pod którą kryje się sklep cukierniczy bardzo dobrze wyposażony w przeróżne akcesoria cukiernicze i to w dobrych cenach. Także z pewnością coś tam sobie zamówię

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Monika »

Jeśli interesujecie się gotowaniem i lubicie czasami próbować przepisów na nowe dania, to sądzę, że zainteresuje Was blog, na który ostatnio trafiłam - swiatmoniki/pl/. Jest tam naprawdę całkiem sporo ciekawych pomysłów, polecam zajrzeć ;)

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Gotowanie

Post autor: mojra »

Ja też bardzo lubię gotować, ale byłoby to niemożliwe bez porządnych garnków, patelni i dodatkowych akcesoriów. Jeśli szukacie porządnego wyposażenia do kuchni, to koniecznie sprawdźcie ofertę abc-agd/pl Mogę się założyć, że znajdziecie tutaj coś dla siebie, tak jak ja.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Gotowanie

Post autor: gierka »

Gotowanie to całkiem przyjemna zabawa może być. Dlatego też staram się włączać w gotowanie całą rodzinę, dzięki czemu przy okazji świetnie spędzamy wspólnie czas. A że mój mąż lubi wynajdywać różne ciekawe przepisy to tym bardziej wspólnie to robimy. I tak teraz okazało się, że w przepisie jest Kardamon. Tylko gdzie go teraz w ogóle dostanę? I tak okazało się, że na tej stronie ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Kardamon.htm znaleźć można wiele tej przyprawy w przeróżnych cenach.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Gotowanie

Post autor: matea »

Ja bardzo lubię gotować, to mnie zawsze wycisza i relaksuje. No i jest mi bardzo miło jak widzę, ze moim najbliższym smakuje :) na ogół najczęściej robię typowo polskie dania ale raz na jakiś czas lubię zaszaleć i zrobić coś specjalnego. Na przykład te naleśniki ze szpinakiem, serem żółtym i sosem serowo-śmietanowym są kapitalne msm-monki/pl/przepisy/nalesniki-ze-szpinakiem-serem-zoltym-i-sosem-serowo-smietanowym/. Niby potrawa wszystkim świetnie znana ale z innymi dodatkami smakuje już zupełnie inaczej :)

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Gotowanie

Post autor: gierka »

Hejka. Jak już mowa o gotowaniu to zastanawiam się nad tym czy by nie otworzyć takiej małej restauracji gastronomicznej. Ale zanim wezmę się za to to chcę mieć pewność, że produkty jakie wykorzystuję do danej potrawy są najwyższej jakości. Dlatego też jak dowiedziałam się, że w Karol – Zakłady Mięsne dostanę bardzo dobrej jakości wyroby mięsne, to od razu zajrzałam co tam mają ciekawego do zaoferowania.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Gotowanie

Post autor: mery »

Ja czujesz się na siłach to czemu nie? Ja też muszę powiedzieć że polubiłam gotowanie. Byłam w ramach integracji na takich cookup/pl/k/warsztaty/ rewelacyjnych warsztatach kulinarnych i chyba mnie to wciągnęło

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Gotowanie

Post autor: bonyard »

Dzięki sklepom online tego typu bee/pl/targroch-kasza-bulgur-1-kg_p997620.html gotowanie stało się o wiele łatwiejsze. Większość produktów spożywczych zamawiam teraz online przez co mogę zaplanować wcześniej posiłki na cały tydzień

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Gotowanie

Post autor: anya »

No i oczywiście bez dobrego sprzętu, narzędzi nie idzie gotować. A takie artykuł jak patelnia, garnki etc. - to podstawa, każdej funkcjonalnej kuchni. Nie wiem, jak wy... Ale ja przykładowo tutaj gerlach/pl/patelnie-granitowe planuje za takimi rzeczami się rozglądnąć.

ODPOWIEDZ