aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: aksamitna »

Sama miałam uzależnienia, z którymi sama nie miałam większych szansa na skuteczną walkę. Tu po prostu swego czasu rodzice zgłosili mnie do centrum medycznego Damiana. Tam psycholog pomógł mi z tym, gdzie początkowo zdałam sobie sprawę z problemu, by następnie z tego stopniowo wychodzić.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: mrozek »

A może terapia u psychologa? Moim zdaniem warto spróbować, na pewno nie zaszkodzi. Poczytajcie więc, jak pomóc Wam może terapeuta uzależnień i współuzależnień Poznań: terapiapoznan/pl/terapeuta-uzaleznien-i-wspoluzaleznien/.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: zuzula12 »

Jeśli jesteście osobą uzależnioną lub współuzależnioną to sprawdźcie na grupy wsparcia alkoholików są to spotkania prowadzone przez terapeutę z doświadczeniem. Jeżeli naprawdę chcesz walczyć i potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać skontaktuj się z nimi.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: zuzula12 »

Ja właśnie miałam w rodzinie ciocię która była uzależniona ale na szczęście znaleźliśmy sposób aby ją z tego wyleczyć. Skorzystaliśmy wtedy z oferty firmy i ciocia zgodziła się na zabieg który polega na wszywka warszawa Jest to krótki i bezpieczny zabieg ale przed nim należy wykonać badania czy nic nie pójdzie po naszej myśli. Polecam poczytać więcej informacji na ich stronie

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie jednak osrodek-uzaleznien/pl/ . Sama odbyłam tutaj terapię i powiem wam, że nareszcie udało mi się wyjść z nałogu. Ośrodek jest bardzo zadbany, przytulny i co ważne tutaj na pewno otrzymacie wielkie wsparcie

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: zorba »

Nie zawsze wystarczy wizyta u psychologa. Szczególnie gdy mamy do czynienia z uzależnieniem. Wówczas najlepszym rozwiązaniem stanie się pobyt w jakimś sprawdzonym ośrodku. Dowiedziałam się niedawno od znajomych, że Kryształowy Płomyk znajduje się w przyjemnej okolicy i oferuje wyjątkowo efektywne terapie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Uzależnienie siostry

Post autor: grażynka011 »

A co myślicie o terapii u psychologa? Niedawno właśnie znalazłam https://justynasabala.pl/ i jak dla mnie to by było dobre rozwiazanie, dodatkowo też tutaj terapia odbywa się na wysokim poziomie

ODPOWIEDZ