Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz zadbać o siebie to zaopatrz się w przyrządy do ćwiczeń i przejdź na odpowiednio zbilansowaną dietę. Na przykład możesz sobie zamówić taki stepper marbo-sport/pl/product-pol-23920-Stepper-z-linkami-S3033-zielony-HMS.html lub inne przyrządy z oferty sklepu. Mają dużą bazę produktów w atrakcyjnej cenie więc na pewno coś znajdziesz dla siebie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: bonyard »

Oprócz ćwiczeń ważna jest również dieta. Należy dostarczać organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Ja bardzo dużo w kuchni korzystam z miodów i różnego rodzaju syropów. Bardzo tanio można je dostać tutaj bee/pl/9171-miody-i-syropy . Miód idealnie zastępuje cukier więc można pozbyć się białego cukru z kuchni na zawsze.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiam się nad zmianą swojego żywienia, aby zrzucić nieco kilogramów. Jakiś czas temu natrafiłam na bardzo interesujący artykuł o tematyce dieta atkinsa i zastanawiam się czy ta dieta jest skuteczna. Co Wy o niej sądzicie i czy ktoś z Was z niej korzystał?

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: majsterka »

Co do diety to ja wam powiem że wybrałem wygodną opcję czyli katering pudełkowy, nie mam czasu na gotowanie a do tego nie wiedział bym jak ułożyć dla siebie zdrową dietę. Tutaj Nice To Fit You ntfy/pl/mozna-mozna macie jeden z lepszych kateringów dietetycznych, polecam.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: milka »

Wybór odpowiedniej pasty jest bardzo ważny w drodze po piękne, zdrowe zęby. Ja akurat wybrałam tą pastę splat.expert/produkt/splat-special-gold-pasta-75ml/ bo niestety mam problem z nadwrażliwymi dziąsłami. Ta pasta ich nie podrażnia. Poza tym sprawia, że są bielsze i gładsze (usuwa osad) a oddech jest świeży.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: dolores »

Nie mam ostatnio czasu na gotowanie i ciągle jem niezdrowe jedzenie, ale tak naprawdę wystarczy odpowiednia organizacja. Polecam wam zakupić Wolnowar Crock-Pot 2,4l czarny CSC046X, dla mnie to najlepsza decyzja żeby mieć dobre i zdrowe dania w domu.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: grażynka011 »

Warto również spożywać bardzo dobre i zdrowe batony proteinowe . Od niedawna zamawiam je regularnie, dodają energii i przede wszystkim nie odczuwam tak zmęczenia, więc warto na nie postawić

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: Mirta »

U mnie bardzo dobrze sprawdziła się guma power band Pomagają zarówno w sporcie, jak i w rehabilitacji.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: Safira »

Nie rozumiem ludzi, którzy bagatelizują kwestie własnego zdrowia. Sama sie badam i stosuję rózne suplementy jeśli mm niedobory minerałów. Ostatnio miałam niedobór żelaza, bardzo mi pomógł actiferol actiferol/pl/ To bardzo dobrze wchłaniający sie suplement i szybko widać efekty jego stosowania.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: Kasieńka »

Jak dbacie o swój uśmiech? Chodzi mi tutaj o zęby. Ja niestety bardzo lubię kawę, zieloną herbatę i czerwone wino a to niestety nie służy białemu uśmiechowi :( Zastanawiam się nad wybielaniem zębów bo koleżanka z pracy poleciła mi cocoglam/pl/ . Zastanawiam się jednak nad wyborem metody, myślicie że samo szczotkowanie specjalnym proszkiem wystarczy czy jednak nakładki i lampa to lepsza metoda?

ODPOWIEDZ