grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: grażynka011 »

U mnie był dosyć duży problem z suchym powietrzem, ale na szczęście kupiłam bardzo dobry nawilżacz powietrza stadler form oskar. Sprawdził się super, jest naprawdę bardzo skuteczny

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: dzabor86 »

Każdy z nas chce dobrze wyglądać i na pewno dba o siebie. Zwłaszcza kobiety uwielbiają dobrze sia prezentować, dlatego też wykonują sobie różnego rodzaju zabiegi na ciało. Moja żona na przykład ma fioła na punkcie jej cellulitu na nogach. Ja tam na takie rzeczy nie zwracam uwagi, ale ona jest wręcz przewrażliwiona. Robi sobie masaże w domu, a dokładnie szczotkuje sobie te miejsca. A zabiegi wykonuje sobie z pomocą odpowiedniej szczotki do ciała firmy Anmar. Wiem, ze zamawiała ją na stronie tego polskiego producenta anmar-brush/pl/szczotkowanie/ i jest bardzo zadowolona. Opowiadała mi, że wszystkie te szczotki mają naturalne włosie, a to bardzo ważne.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: mrozek »

Noszenie odpowiednich maseczek też jest bardzo ważne. Warto zainwestować w sprawdzone maski z filtrami. O takich maskach więcej poczytacie na stronie dragonmask/pl/faq .

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: zuzula12 »

"Pamiętajcie, że nie posiadamy nic cenniejszego niż nasze zdrowie.



warszawaprzeprowadzki/pl
"

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: sokol »

Jeśli chodzi o DOZ to warto też wiedzieć, że mają oni w ofercie nutridrinki. Przy cięższych chorobach - takich jak na przykład grypa czy covid, kiedy chory nie ma apetytu - warto pomyśleć o zakupie nutridrinków. Nutridrinki Fresubin czy Nutrica kupicie w aptekach DOZ w najniższych cenach na rynku.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz dbać o siebie to postaw na domową siłownię i zacznij ją kompletować dzięki temu sklepowi marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Orbitreki-1026.html Zakupisz tu orbitrek jak i atlas wysokiej jakości a z takim zapleczem szybko uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Sklep posiada wszelkie urządzenia do ćwiczeń i w dobrych cenach.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: czoko752 »

Wiele kobiet w okresie menopauzy ma bardzo złe samopoczucie, odczuwa spadek energii, problemy ze snem. Wszystkim tym objawom można zaradzić, suplementując odpowiednie witaminy i minerały, takie jak byhealth/pl/lierac-arkeskin-komfort-i-piekno-skory-60-kapsulek

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: milka »

Każdy z nas powinien znaleźć chwilę dla siebie :) Mi po głowie chodzi masaż / toruń. Dawno nie byłam na masażu a czuję, ze plecy powoli odmawiają mi posłuszeństwa. Strasznie boli mnie bark i nic nie pomaga - ani ćwiczenia ani leki. Gdy chodziłam na regularny masaż było o wiele lepiej.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: pośrednik »

"Mamy lato i słońce mocno świeci. Trzeba dbać o skórę nie tylko twarzy ale i ciała. Koleżanka z pracy pokazała mi ciekawą ofertę tu bee/pl/12217-kremy-i-olejki-do-opalania Bardzo duży wybór kosmetyków do opalania i to w promocyjnych cenach. Myślę że warto

się z tą propozycją zapoznać. Promienie słoneczne są niebezpieczne dla naszego ciała.
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: grażynka011 »

W przypadku gdy macie problemy z łuszczycą to może warto jednak zajrzeć do capenergy/pl/luszczyca-skory-leczenie-za-pomoca-radiofrekwencji/ ? Dowiecie się tutaj jakie są skuteczne metody jeśli chodzi o leczenie łuszczycy skóry

ODPOWIEDZ