wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: wesołek »

Dbanie o siebie jest bardzo ważne dlatego też każdy stara się jak najlepiej potrafi o swoje zdrowie zadbać. Ale mimo to nie zawsze jesteśmy w stanie przed wszystkim się uchronić dlatego też ja jestem zdania, że wolę wiedzieć coś więcej na temat danej choroby. I tak o rotawirusie przeczytasz na lekarzebezkolejki/pl/ Bo nie zapominajmy, że rotawirus może być także dla nas bardzo groźny jak utrzymuje się za długo w naszym organizmie

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: majsterka »

"""Dbanie o siebie jest bardzo ważne, wiadomo że nie zawsze jest to latwe. Uważam, że warto mieć w domu takie aptekagalen/pl/zaparcia

leki na zaparcia. Dzięki temu nie bedziesz mieć takich problemów z brzuchem.
"""

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: akacja56 »

Zadbać o siebie warto, ponieważ każda z nas chce być piękna. Ja ostatnio myślę o zmianie trochę uzębienia, ponieważ mam strasznie żółte zęby. Może takie licówki jak tutaj licowki-porcelanowe/pl by wyglądały bardziej efektownie i zmysłowo.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: matys »

Sporo mogę powiedzieć na temat dbania o siebie, ale prawda jest taka, że takie zabiegi jak depilacja łydek dla nas kobiet są normalne. I to właśnie wskazuje na to, czy dbamy o siebie, czy jednak nie. Ja myślę o tym, żeby się zapisać na kilka takich zabiegów jednocześnie. Mogę i łydki i ręce, ale i kark sobie potraktować woskiem. Co wy na to?

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: michałkuc »

Dużo osób marzy o pięknym uśmiechu. Na szczęście stomatologia bardzo się rozwinęła i można bezpiecznie wykonywać takie zabiegi, jeśli wybierze się profesjonalny gabinet. Wybielanie zębów w Krakowie to jedna z usług proponowanych przez Doktor Świątkowską. Do zabiegu odpowiednio przygotowuje każdego z pacjentów, przeprowadzając dokładny wywiad i przegląd zębów, aby wszystko odbyło się bezpiecznie i na najwyższym poziomie. Efekty są znakomite, więc jeśli chcecie podnieść swoją samoocenę to naprawdę warto.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: pyrtek »

Dbanie o siebie naprawdę wielkie pojęcie. Moim zdaniem warto chodzić też na zabiegi medycyny estetycznej czy korzystać z operacji plastycznych. Ja tak robiłam w Lodzi u doktor Żukowskiej i to była jedna z najlepszych decyzji mojego życia

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: Kreśka »

A czy któraś z was zdecydowała się na depilację laserową? Na klinikamiracki/pl/epilacja-laserowa/ macie sporo informacji jak nie orientujecie się jak ten zabieg wygląda. Moim zdaniem warto :) o wiele wygodniej się tak żyje, bez codziennego albo prawie codziennego golenia

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Dbanie o siebie

Post autor: paździoch »

Ja jako facet staram się po prostu dbać o moją higienę, golić się, o moja szafę bardziej dba już żona. Zaś ona to właśnie do kosmetyczki chodzi, robi sobie już sama paznokcie. W sklepie nails/pl/ kupuje różne lakiery itp. i ładnie jej to wychodzi.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: tonga »

Myślę, ze każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu stara się dbać o swoje zdrowie. Jeśli macie problemy z zębami i interesuje Was leczenie paradontozy to na pewno warto skorzystać z pomocy dobrego specjalisty. Są skuteczne sposoby na to by to schorzenie wyleczyć i zahamować.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dbanie o siebie

Post autor: synia »

Warto dbać o siebie, aby wyglądać pięknie i młodo. Przyznam się szczerze, że przez lata nie przywiązywałam uwagi do oczyszczania skóry i myślałam, że mycie pianką czy żelem wystarczy. Okazało się, że nie. Bardzo fajnie u mnie sprawdziła się szczoteczka soniczna do twarzy. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo skóra wygląda znacznie lepiej i zdrowie. Teraz to nie wyobrażam sobie życie bez niej :)

ODPOWIEDZ