milka
Posty: 34
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: milka »

U nas na szczęście ciąża przebiega książkowo :) Trochę się na początku denerwowałam i odkładałam kompletowanie wyprawki w czasie. Na szczęście jesteśmy już na ostatniej prostej i chcę zacząć robić zakupy w sklepie internetowym - więcej. Znalazłam w nim wiele pięknych ubranek, mebelki i kosmetyki dla maluszka.

NataliaZ4
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: NataliaZ4 »

Przy przebiegu ciąży, jeśli chcemy się też o nim dowiedzieć czegoś więcej to mogę polecić przede wszystkim zapoznać się z artykułami lub książkami, które powiedzą o tym, jak to wszystko ma wyglądać :) Polecam na pewno ten blog https://mamanaetacie.pl/, gdzie znajdziecie fajne wpisy o ciąży :D

marina
Posty: 35
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: marina »

Moja ciąża przebiega prawidłowo, ale miałam pewien etap, w którym się załamałam bo nie wiedziałam, czy dam sobie radę z malutkim dzieckiem i czy wywiąże się z roli matki . Przeszukując fora internetowe natrafiłam na http://rodzickontradziecko.pl/ i trochę się uspokoiłam . Polecam poczytać

Safira
Posty: 29
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Safira »

Zawsze warto znaleźć odpowiedniego lekarza ginekologa. Jak ktoś z Torunia to można sobie zajrzeć do przychodni Nasz Lekarz. Moja siostra chodziła do pani doktor Różyckiej, bardzo ja sobie chwali, miała trudną ciąże a pani doktor wszystko świetnie poprowadziła. Siostra urodziła śliczną ,zdrową dziewczynkę.

mrozek
Posty: 66
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: mrozek »

W ciąży miałam spory problem z suchością pochwy. Ginekolog mówił mi, że ta przypadłość spotyka wiele kobiet w ciąży i polecił mi krem nawilżający Vagisan. Byłam z niego bardzo zadowolona bo świetnie nawilżał i natłuszczał. Zainteresujcie się, dziewczyny.

ODPOWIEDZ