milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: milka »

U nas na szczęście ciąża przebiega książkowo :) Trochę się na początku denerwowałam i odkładałam kompletowanie wyprawki w czasie. Na szczęście jesteśmy już na ostatniej prostej i chcę zacząć robić zakupy w sklepie internetowym - więcej. Znalazłam w nim wiele pięknych ubranek, mebelki i kosmetyki dla maluszka.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: NataliaZ4 »

Przy przebiegu ciąży, jeśli chcemy się też o nim dowiedzieć czegoś więcej to mogę polecić przede wszystkim zapoznać się z artykułami lub książkami, które powiedzą o tym, jak to wszystko ma wyglądać :) Polecam na pewno ten blog mamanaetacie/pl/, gdzie znajdziecie fajne wpisy o ciąży :D

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: marina »

Moja ciąża przebiega prawidłowo, ale miałam pewien etap, w którym się załamałam bo nie wiedziałam, czy dam sobie radę z malutkim dzieckiem i czy wywiąże się z roli matki . Przeszukując fora internetowe natrafiłam na rodzickontradziecko/pl/ i trochę się uspokoiłam . Polecam poczytać

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Safira »

Zawsze warto znaleźć odpowiedniego lekarza ginekologa. Jak ktoś z Torunia to można sobie zajrzeć do przychodni Nasz Lekarz. Moja siostra chodziła do pani doktor Różyckiej, bardzo ja sobie chwali, miała trudną ciąże a pani doktor wszystko świetnie poprowadziła. Siostra urodziła śliczną ,zdrową dziewczynkę.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: mrozek »

W ciąży miałam spory problem z suchością pochwy. Ginekolog mówił mi, że ta przypadłość spotyka wiele kobiet w ciąży i polecił mi krem nawilżający Vagisan. Byłam z niego bardzo zadowolona bo świetnie nawilżał i natłuszczał. Zainteresujcie się, dziewczyny.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: gierka »

Jeśli chodzi o przebieg ciąży to same doskonale wiemy, że bardzo różnie z nim bywa. Ale mimo wszystko staramy się robić wszystko aby dziecko urodziło się całe i zdrowe. I tak zastanawiam się odnośnie karmienia piersią. A mianowicie czy korzystaliście może z takiej poduszki do karmienia? Bo ja znalazłam tutaj tulisie/pl/karmienie-piersia taką poduszkę lecz zastanawiam się nad tym czy jest ona w ogóle praktyczna.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: AsiaS »

Jeśli szukacie sklepu, gdzie znajdziecie odzież ciążową, ale również ubrania dla maluszka, czy skompletujecie wyprawkę to polecam newyorkstyle/pl/. Ogromny wybór produktów ;)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: czoko752 »

Warto jest trochę wcześniej przygotować wyprawkę. Ja urodziłam miesiąc przed wyznaczonym terminem, dobrze że miałam już wszystko kupione. Jeśli chodzi o wózek, z czystym sumieniem mogę polecić EasyGo Quantum Air. Jest masywny, nadaje się na każdy teren i bardzo łatwo się składa.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli szukacie kompaktowego, niewielkiego wózka z niską wagą to polecam venicci/pl/. Do tego wózek od razu przypadł mi do gustu ze względu na nowoczesny wygląd i bardzo eleganckie wykończenie.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: wloczykijka »

Podczas ciąży warto zadbać wcześniej o nowe ciuchy damskie. Na przykład tutaj https://comwear.pl/odziez-damska/kurtki.html na pewno znajdziecie coś dla siebie przyszłe mamy. Poleciła mi to kiedyś znajoma, która właśnie była w takiej sytuacji. Muszę przyznać, że wyglądała wręcz rewelacyjne. Dlatego ja to również polecam.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

ODPOWIEDZ