dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: dolores »

Bardzo ważne jest również by kupić ładne i wygodne ubranka dla niemowląt . Z czystym sumieniem mogę polecić wam sklep szipszop/pl , tutaj jest najlepsza oferta

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: grażynka011 »

Właśnie u mnie był duży problem z zajściem w ciążę. Odwiedziłam naprawdę wiele miejsc i niestety bezskutecznie, największą pomoc jednak otrzymałam w parens/pl/ . Tutaj w końcu udało mi się uzyskać ciążę i to po dosyć krótkim czasie. Klinika okazała się jedną z najlepszych.

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mirta »

Istnieje specjalna rehabilitacja dla kobiet w ciąży twoja-rehabilitacja/pl/rehabilitacja-dla-kobiet-w-ciazy/ Daje naprawdę fajne efekty, dlatego polecam sprawdzić. Rehabilitacja dla kobiet w ciąży to realne wsparcie w czasie, kiedy ciało jest najbardziej obciążone, a więc podczas ciąży oraz połogu.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: milka »

Mi serducho skradły wózki Cavoe. WYbraliśmy model Axo - cavoe.eu/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ten wózek to typowa terenowka, ale lekka. Koła są piankowe i ma amortyzatory.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: PatkaM »

Każdy tydzień może być inny, tu są różne scenariusze. Przeróżnie się kobiety czują. Na pewno trzeba o siebie zadbać, pilnować się w ciąży. Pomyślałyście już o specjalnej bieliźnie ciążowej? Ja sobie bardzo chwalę taki zakup. Na stronie 51015kids.eu/strefa-kobiet/bielizna znalazłam bardzo duży wybór takich rzeczy właśnie.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli są tutaj pary starające się o dziecko, to osobiście Wam polecić bardzo interesujący portal o zdrowiu i życiu codziennym. Znajdziecie w nim najróżniejsze artykuły, w tym jeden, dotyczący pierwszych objawy ciąży .

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mniejsza1999 »

"Test NIFTY to innowacyjna metoda, genetycznego badania prenatalnego o 99-proc. wskaźniku wykrywalności takich schorzeń, jak zespół Downa, zespół Edwardsa czy zespół Patau.

Natomiast dzięki bardzo niewielkiemu odsetkowi wyników fałszywie dodatnich, badanie NIFTY praktycznie do zera minimalizuje ryzyko zbędnych badań inwazyjnych :)

Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem tego badania, to koniecznie sprawdź oertę Medfemina genetyka - testnifty.eu/
"

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: milena49 »

W czasie ciąży warto mieć pod ręką coś takiego jak tu megamedic/pl/pl/p/FamilyDoppler-detektor-tetna-plodu-FD-210/2616 . Family Doppler to detektor tętna płodu. Prosty w obsłudze, bezpieczny, precyzyjny. Dzięki temu małemu urządzeniu możemy w każdej chwili monitorować naszego malucha.

Dżonko
Posty: 399
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Dżonko »

Łapcie link do tej strony - manager24/pl/urlop-ojcowski-najwazniejsze-informacje/ Możecie tam poczytać o urlopie ojcowskim. To urlop który przysługuje każdemu tacie, któremu urodziło się dziecko. Warto wiedzieć ile to jest dni, w jakim czasie można go wykorzystać itd. W końcu to w Waszym interesie :)

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: bebefa »

Niestety, wiele kobiet próbuje przede wszystkim przerwać ciążę. Moim zdaniem żadna przyczyna nie jest na tyle ważna, ale mam dobrą pracę, męża z zarobkami, wsparcie rodziny. A kobiety są często w skrajnie innych sytuacjach i nie mogą sobie pozwolić na dziecko. Niemniej jednak warto próbować zmienić ich zdanie, chociażby dlatego: aborcja.net/pl/syndrom-ocalenca-od-aborcji/ .

ODPOWIEDZ