grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim ważna jest również wyprawka do szpitala dla mamy i noworodka . W ten sposób będziecie mogły przygotować najpotrzebniejsze dla was rzeczy do szpitala

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: paździoch »

W czasie ciąży na pewno ważne jest dbanie o siebie, a co się do tego wlicza - wykonywanie badań prenatalnych by mieć pewność, że dziecko prawidłowo się rozwija. Żona chodziła do doktor Rozmus-Warcholińskiej, która zawsze bardzo miło nas przyjmowała.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mniejsza1999 »

"Poszukujesz szpitala, w którym doświadczony personel zajmuje się takimi przypadkami jak nietrzymanie moczu po porodzie, ciąża pozamaciczna, plastyka warg sromowych czy ginekologia plastyczna i estetyczna?

Jesli tak, to polecam ofertę szpitala Medfemina :)

Zobacz sam, placówka oferuje bardzos szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie :)
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Igielnik »

"
W czasie ciąży na pewno ważne jest dbanie o siebie, a co się do tego wlicza - wykonywanie badań prenatalnych by mieć pewność, że dziecko prawidłowo się rozwija.
[/quote]


Zgadzam się, takie badania są bardzo wazne, zwłaszcza jeszcze w rodzinie zdarzały się różne przypadki genetycznie nawet nieszczęśliwe. Mi o tym przypomniał jakis czas temu jeden z lekarzy, z którymi konsultowałam się zdalnie co do ciąży , przez stronę telemedi/com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ i właśnie on przypomniał o badaniach, które zrobiłam i miałam wtedy wielkie uff jak już były wyniki.



Na takie sprawy trzeba zwracać uwagę.
"

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: grażynka011 »

W przypadku problemów z zajściem w ciążę mogę polecić wam parens/pl/ . Jest to jednak najlepsza klinika leczenia niepłodności, do której warto się zapisać. Metody leczenia są bardzo skuteczne

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: bonyard »

Pamiętam, że również czytałam jak tydzień po tygodniu rozwija się dziecko :) Zwłaszcza, że mocno się stresowałam, ponieważ zaszłam w ciążę przed 40-stką, a to jak wiadomo większe ryzyko pojawinia się chorób. Dlatego też sprawdziłam jakie badania prenatalne po 35 roku życia najlepiej wykonać i dzięki testowi NIFTY pro odzyskałam spokój, ponieważ nie wykazał żadnych chorób u dziecka :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: dolores »

Macie już skompletowaną wyprawkę do szpitala ? Warto przygotować się wcześniej, żeby nie pakować się później w nerwach i stresie. Bardzo fajne, wykonane z porządnego materiału koszule porodowe znalazłam na mysieopowiesci/pl/koszula-do-porodu-doctor-nap :) Bez problemu skompletujecie tam wyprawkę do szpitala.

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: mojra »

Warto również zastanowić się nad imieniem dla waszej pociechy. Ja akurat korzystałam z ksiegaimion/com/pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mniejsza1999 »

"Zastanawiasz się, gdzie wykonasz badanie Nifty?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z informacjami na stronie testnifty.eu/ :)

Znajdziesz tam nie tylko podstawowe informacje, ale również gdzie można wykonać to badanie oraz jak ono jest ważne dla matki i dziecka :)
"

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: czoko752 »

W każdej ciąży przyjdzie czas na kompletowanie wyprawki. Jakbyś rozglądała się za wózkiem, polecam Cavoe Axo Style. To wózek o dobrej amortyzacji, przemyślany tak, aby przez całe wózkowanie dawać komfort i bezpieczeństwo dziecku.

ODPOWIEDZ