milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: milena49 »

W podróżowaniu dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo, ale nie zawsze mogę zabrać ze sobą fotelik dla syna. Szukam rozwiązania tego problemu i trafiłam w internecie na Smart Kid Belt. Podobno można nimi zastąpić fotelik. Nie chodzi mi o całkowite pozbycie się fotelika, ale o alternatywę w podróży. Myślicie, że to przydatny gadżet? Proszę Was o opinie. :)

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: Elka »

Ja też słyszałam o pasach Smart Kid Belt i wiem, że wiele osób mówi, że to wygodne rozwiązanie. Pasy rzeczywiście zajmują mało miejsca, zmieszczą się do każdej torby. Taki gadżet przyda się w taksówce czy wypożyczonym aucie. To bezpieczne rozwiązanie, bo pasy mają homologację i przeszły testy bezpieczeństwa. Tutaj jest szersza informacja smartkidbelt/com/pl/.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: Luza »

Czytałam podobne opinie o Smart Kid Belt i uważam, że to bardzo przydatny gadżet, zwłaszcza podczas długich podróży. Rzeczywiście łatwo je się montuje i można ich używać w każdym samochodzie. Ich cena jest przystępna, więc na pewno zainwestować w nie, żeby poprawić bezpieczeństwo w drodze. Zmieszczą się w każdej torbie.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: synia »

Wiele zależy od tego, gdzie konkretnie się wybieracie. Przed wyjazdem do niektórych krajów obowiązkowe są szczepienia. Do wielu są zalecane, ale warto je wykonać, bo dzięki temu można uniknąć wielu problemów. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj hms-assistance24/com/dla-turystow,32,pl . Macie tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: Monika »

Moim zdaniem bardzo dobre i zapewniające dzieciom odpowiedni poziom bezpieczeństwa i zarazem komfortu w aucie są foteliki besafe Online można je zamówić na przykład w sklepie internetowym 8stars, który oferuje naprawdę bardzo szeroki wybór takiego asortymentu. Ceny też nie są tam wygórowane ;) Polecam więc się tam rozejrzeć, na pewno nie pożałujecie :)

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chcecie wynająć samochód, to osobiście mogę Wam polecić oferte poznań lotnisko wypożyczalnia samochodów , z której sam wielokrotnie korzystałem. Dodatkowo możecie skorzystac z oferty carsharingu.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: mojra »

Dla mnie bezpieczeństwo moich dzieci podczas podróży jest bardzo ważne, dlatego też przy ostatnim wyjeździe zdecydowaliśmy się na wynajem samochodów Wrocław Mieliśmy pewność, że samochód jest sprawny i po wszystkich przeglądach. Nie chciałam ryzykować podróży własnym środkiem transportu

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: martynika »

Jeśli chodzi o podróżowanie i bezpieczeństwo to wybierając się na urlop warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Zapewni nam pomoc w nagłych sytuacjach. Najlepszą ofertę ma moim zdaniem compensa/pl/ubezpieczenie/ubezpieczenie-turystyczne/ Zapewniają naprawdę dużą pomoc w nagłych wypadkach taką jak transport, tłumacz, pomoc medyczna itd.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: erica »

Myślę, że dużo wygodniej byłoby podróżować z dzieckiem mając kampera. W sieci jest wiele fajnych propozycji w tym zakresie, nawet nie ma problemu z tym, aby kupić różne artykuły do niego. Bo chociażby tutaj intercamp/pl/pl/c/Bojlery-i-Termy/4776 możecie znaleźć bojlery, czy inne rzeczy.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: milka »

My w tym roku mam y w planach podróż tylko we dwoje bez dzieci. Bardzo spodobała nam się oferta firmy Sunsara i wyprawa na island peak Chcemy się z nią wybrać na wyprawę która potrwa ok 3 tygodnie. Dzieciaki mają już zapewnioną opiekę dziadkow :)

ODPOWIEDZ