Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: Bigi12 »

Jak wybierasz się w długą podróż samochodem to warto wykupić odpowiednie ubezpieczenia a to zrobisz online poprzez tą witrynę superpolisa/pl/partner/wiener/ Nie tylko porównasz wysokość składki ale i zakres ubezpieczeń a to bardzo ważne. Dzięki nim masz pewność że będziesz podróżować bezpiecznie i w razie problemów będziesz mieć wsparcie ubezpieczyciela.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: erica »

Dla mnie też oczywiście, że bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsza. Dlatego powiem wam, że jak wybieram fotelik samochodowy, to dokładnie analizuję wszystkie zalety i minusy poszczególnych modeli. Póki co moim faworytem jest model Pixel PRO avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel-pro?color=BeigePro02 i chyba tak nawet zostanie, ponieważ fotelik jest solidny, lekki, łatwo go utrzymać w czystości itd.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: zuzula12 »

Ja własnie bardzo bałam się podróży z moim dzieckiem ale na szczęście zamówiłam sobie lusterko besafe dzięki czemu bez problemu mogę podczas jazdy zerknąc czy u niego wszystko wporządku. Ja jestem bardzo zadowolona i wam również polecam takie rozwiązanie

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: Bonia »

Ciężkim infekcjom spowodowanym przez pneumokoki można zapobiec dzięki szczepieniom ochronnym. cmp.med/pl/aktualnosci/2022/09/01/komu-zaleca-sie-szczepienia-przeciwko-pneumokom/ Na zakażenia przez pneumokoki najbardziej narażone są dzieci poniżej 2 roku życia i osoby powyżej 65 roku życia.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: pyrtek »

pasy smartkidbelt to swietne rozwiazanie dla starszakow, ktorzy nie chca juz siedziec w fotelikach. latwy montaz, mocne haki a najwazniejsze jest bezpieczenstwo dziecka.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: matea »

ja też jestem za jeśli chodzi o pasy Smart Kid Belt. Wiele osób prędzej czy później się do nich przekonało i teraz chętnie ich używa :) oczywiście producenci fotelików ciągle szukają dziury w całym, czytałam ostatnio na ten temat artykuł http://www.businessmantoday.us/pl/czy-s ... katargate/. Myślę, że każdy użytkownik wyrobił sobie już na ich temat bardzo pozytywne zdanie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: czoko752 »

Bezpieczeństwo dzieciaków podczas wakacji jest bardzo ważne i trzeba dobierać dla nich rozrywki dostosowane do wieku. Widziałam w tym sezonie wiele młodych osób, które korzystało ze sportów wodnych, ale było to pod opieką rodziców lub bardzo rozważnie. Mój syn w przyszłym roku chciałby popływać deską SUP i sprawdzam, jakie akcesoria na stronie gosup.pl będą mu mogły pomóc w zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa. Często takie akcesoria mogą uratować życie.

Awatar użytkownika
Automaniak
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 02, 2024 10:48 pm

Re: Podróż i bezpieczeństwo dzieci

Post autor: Automaniak »

O przewożeniu dziecka w foteliku decyduje jego wzrost a nie wiek. Jeżeli dziecko ma powyżej 150 cm wzrostu to wystarczą pasy bezpieczeństwa. Należy przy tym pamiętać, że pady powinny być sprawne i nie powinny być luźne. W przypadku problemów z napinaczem pasa najlepiej wykonać serwis pasów bezpieczeństwa i wymienić zużytą część.
Różnica pomiędzy niemożliwym a możliwym leży w determinacji człowieka.

ODPOWIEDZ