cicada3301
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 17, 2020 1:26 pm

Kurs linergistki

Post autor: cicada3301 »

Kurs linergistki warszawa permanentny/com/kurs-makijazu-permanentnego-basic-plus. Kurs makijażu permanentnego BASIC PLUS to rozszerzona wersja szkolenia podstawowego BASIC wzbogacony o jeden dzień ćwiczeń na modelkach. Inwestycja w dodatkowe 8 godzin z profesjonalną trenerką pozwoli Ci ugruntować wiedzę, lepiej i szybciej przyswoić techniki wykonywania makijażu trwałego oraz już na starcie zyskać większą pewność siebie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Kurs linergistki

Post autor: matys »

No wiesz co, gdybyś mi teraz o tym nie napisała, to w życiu bym nie wiedział, o co chodzi. Fajnie jest się czegoś nowego dowiedzieć, może przyda mi się ta wiedza. Chcę jednak zapytać was, czy to perfumesco/pl/rozswietlacze mogę kupić mojej żonie na święta? W sensie czy takiego czegoś na co dzień się używa?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kurs linergistki

Post autor: mojra »

Bardzo ważne też jest to, abyś miała dobrej jakości sprzęty do wykonywania takiego makijażu. Ja sama oststanio zdecydowałam się na zakup permanent24/pl/pl/p/Igly-akupunkturowe-J-Type-do-makijazu-permanentnego-30mm-mod5/441" i jak najbardziej polecam. To mi zdecydowanie ułatwia pracę.

ODPOWIEDZ