Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Pies dla dziecka

Post autor: Kuleszówka »

Jakiego psa kupić 8 letniej dziewczynce?

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Pies dla dziecka

Post autor: Kaśka »

Są takie rasy psów, które szczególnie kochają dzieci. Takie psy są wykorzystywane do dogoterapii. Taki np. Golden retriever jest genialny dla dziecka, tyle, że kłaczy na potęgę i jest duży więc trzeba na poważnie dbać o jego zdrowie i dobrze karmić. Czym karmić? Zajrzyj na 4lapy/pl/pies dopasujesz karmę do wieku i rasy psa.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: matea »

kwestia doboru karmy to jedno ale trzeba też znaleźć dobrego lekarza, który w razie problemów podejmie się szybkiego i skutecznego lekarza naszego czworonoga. Ja mieszkam w Warszawie i tu już od lat lecze moje zwierzaki tylko w vet4pet. Klinika znajduje się na Grochowie, na ulicy Grenadierów. Tu możecie poczytać więcej opinii zadowolonych pacjentów f.kafeteria/pl/temat-6951056-dobry-weterynarz-warszawa/. Jakość obsługi na wysokim poziomie, widać, ze lekarze bardzo angażują się w swoją pracę.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: tonga »

no cóż matea nie sposob się z Tobą nie zgodzić. ja też lecze mojego psa w vet4pet, trafiłam tu z polecenia znajomej z pracy, super opieka, takie ludzkie podejście do zwierząt. mój nieufny Norek ma szybko się tu zaklimatyzował i w sumie wizyty już w ogole go nie stresują.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: burza »

Pies każdego z nas uczy miłości i jest świetnym kompanem, więc warto by dziecko miało swojego przyjaciela co w czasem nauczy go także odpowiedzialności i troski. Wiadomo że jak już podarujesz dziecku psa musisz pamiętać by dbać o niego by był zdrowy i dobrze odżywiony. Bardzo duży wybór znajdziesz na zwierzakowo/pl/90-karma-dla-psa dla każdego typu psa młodego i starszego ale i dostosowanej do jego potrzeb.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: sokol »

Pies to ogromna odpowiedzialność a nie zabawka. Dlatego przede wszystkim rodzice muszą chcieć psa. Trzeba zadbać o zakup odpowiedniej karmy ale także różnych zabawek dla zwierząt aby te się nie nudziły: obroza-elektryczna/pl/zabawki-dla-psow-i-kotow/ .

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: Monika »

Kiedy już się zdecydujecie na zakup psiaka, pamiętajcie również o wyprawce dla niego. Na stronie internetowej babuzoo/pl/ znajdziecie bardzo duży wybór różnych akcesoriów, karm i smakołyków dla psiaków :) Polecam się tam rozejrzeć ;)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: synia »

A może pies maltańczyk? Ta rasa jest niewielka i przyjazna dla dzieci. Przemyślcie takie rozwiązanie. Takiego psa można dostać za darmo na portalu Pokato. Jeśli ma rodowód, to z pewnością będziecie musieli zapłacić. Ja jednak uważam, że warto jakiemuś mieszańcowi w typie maltańczyka dać dom niż płacić grube pieniądze.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: wesołek »

Dla dziecka są bardziej odpowiednie rasy psów. Ale tak czy inaczej bardzo dużo zależy od tego czy mieszkamy w domku jednorodzinnym czy też w bloku no i czy córka nie ma czasem alergii na sierść. Ale tak czy inaczej bardzo ważne jest prawidłowe żywienie naszych psiaków. Wiadomo, że dietę psa także należy urozmaicać. I chociażby takie przysmaki bult/pl/produkt/mix-gryzakow-bult/ mogą bardzo dobrze taką dietę im uzupełnić.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: pyrtek »

Pies to ogromna odpowiedzialność. Nie o wszystko da radę zadbać dziecko, pamiętajcie. Musicie tez o dobrą karmę zadbać, np taką bezzbożową o jakości human grade jak ma Psi bufet.

ODPOWIEDZ