Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Dom seniora

Post autor: Aldona »

Znacie jakies dobre domy seniora w okolicach Inowroclawia? Niestety ale u nas w rodzinie nie ma nikogo kto moglby zajmowac sie babcia 24/7 a jej stan zdrowia nie jest najlepszy wiec nie mozemy zostawiac jej samej w domu. Myslalam nad domem seniora w Piotrkowie Kujawskim Pod Topolami podtopolami.eu/ co sądzicie? Slyszalam ze panuje tam rodzinna atmosfera a wnetrza sa bardzo schludne

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dom seniora

Post autor: synia »

Na tej stronie zycieseniora/com/ekspert-radzi/czy-emeryt-moze-odliczyc-leki-od-podatku jest wiele ciekawych i praktycznych informacji na tematy ważne dla seniorów. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Uważam, że właśnie dlatego warto sprawdzić dokładnie czy w takim domu seniora jest internet. Jest to niezwykle ważne, aby senior miał możliwość korzystania z tego typu portali.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Dom seniora

Post autor: dolores »

"""
Znacie jakies dobre domy seniora w okolicach Inowroclawia? Niestety ale u nas w rodzinie nie ma nikogo kto moglby zajmowac sie babcia 24/7 a jej stan zdrowia nie jest najlepszy wiec nie mozemy zostawiac jej samej w domu. Myslalam nad domem seniora w Piotrkowie Kujawskim Pod Topolami podtopolami.eu/ co sądzicie? Slyszalam ze panuje tam rodzinna atmosfera a wnetrza sa bardzo schludne
[/quote]


Ojj tak ten dom seniora to ja polecam niemal kazdemu kto ma schorowanego seniora, świetna obsługa i naprawde przyjemna atmosfera :)
"""

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dom seniora

Post autor: bebefa »

Ja to wiem, że takie miejsca to kosztują rodziny, a osoby starsze miewają jednak problemy, czy to ze zdrowiem, czy z pamięcią... Ech, dużo by mówić. Dlatego w sieci wiele osób zbiera pieniążki na takie miejsca. W sumie zbiórki pieniędzy dotuje/pl pozwala zorganizować na dowolny cel. Jeśli musicie coś zebrać, wykorzystajcie tę stronę.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Dom seniora

Post autor: Bajeczna »

"To nigdy nie jest prosta decyzja,ale w niektórych przypadkach dom opieki dla seniora to najlepsze i jedyne wyjście.Poszukując takiego miejsca,warto dokładnie sprawdzić jakie warunki w nim panują,jakie doświadczenie mają osoby w nim pracujące.

Miejscem otwartym na każdego seniora jest villatrojany/pl/

Jest to miejsce położone w pięknej,zadbanej i cichej okolicy,seniorzy mają do swojej dyspozycji liczne zabiegi,konsultacje ze specjalistami,sporo rozrywek.
"

ODPOWIEDZ