Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Leczenie uzależnień

Post autor: Kasieńka »

Uzależnienia coraz częściej dotykają naszych bliskich. Mój ojciec od kilku lat pije ale zgodził się na leczenie. Szukając ośrodka dla niego kierowałam się przede wszystkim tym aby miał również odpowiednie warunki. W ośrodku Forest pacjenci mogą wybrać pokoje 1 lub 2 osobowe a także skorzystać z wielu atrakcji m.in. jeździe konnej czy wędkowaniu. Mój ojciec uwielbiał zawsze chodzić na ryby więc chyba to go przekonało do podjęcia leczenia i terapii w tym ośrodku.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: sokol »

Im szybciej wybierzecie się na terapię, tym lepiej dla Was. Możecie zdecydować się na przykład na takie rozwiązanie jak psychoterapia indywidualna, grupowa, testy psychologiczne: psycholog-psychoterapeuta-wroclaw/pl/oferta . Z pewnością otrzymacie tam fachową pomoc.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: mrozek »

Też uważam, że terapia uzależnień u psychologa będzie dobrym rozwiązaniem. Poczytajcie o niej więcej na stronie poradni zdrowia psychicznego Empatio: psycholog-ms/pl/terapia-uzaleznien/ . Znajdziecie tam wszystkie ważne informacje na temat takiej terapii.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: pyrtek »

Moj ojciec na takiej terapii byl w Osrodku Tratwa. Osrodek znajduje sie w Wisle, w spokojnej i milej okolicy ktora sprzyja wypoczynkowi i terapii.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: mrozek »

Natomiast osobom, które planują rzucić palenie polecam ten ciekawy artykuł na temat rzucania palenia: aptekagalen/pl/blog/rzucanie-palenia . Myślę, że może Wam w tym pomóc. Znajdziecie tam wiele praktycznych wskazówek.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: paździoch »

Czytałem artykuł o właściwościach CBD względem uzależnień i podobno były także robione badania w tym temacie. Okazuje się, że CBD pomaga unikać powrotu do tytoniu. Można na przykład w sklepie hiszpanskienasiona/pl/ kupić susz CBD i z niego korzystać.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: Luza »

Słyszałam, że przy rzucaniu palenia pomaga olejek konopny. Stosuje się go w niewielkich ilościach, dlatego jest wydajny. Można go zamówić na stronie kanabifarm/pl/ . To polski producent, który posiada własne uprawy na północy kraju. Forma współpracuje z naukowcami z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Część dochodów przekazuje na cele dobroczynne.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: Bakeneko »

Czasami olejki cbd cannabefit/pl/index.php/product-category/zestawy/ bardzo fajnie działają, zwłaszcza zestawy :) my całkiem niedawno kupiliśmy własnie kilka produktów własnie na tym sklepie i niebo a ziemia

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: zuzula12 »

Coraz więcej osób decyduję się na skorzystanie ze wsparcia psychologa. Każdy z nas ma jakieś problemy. Ważne aby skorzystać z pomocy specjalisty. Polecam Wam psycholog online , na stronie znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z usługami psychologa.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: mojra »

No dokładnie, psycholog naprawdę jest wam w stanie pomóc. W szczególności jeśli postawicie na wizytę u Psycholog Marki Tutaj możecie liczyć na fachową oraz kompleksową pomoc. Życzę dużo zdrowia :)

ODPOWIEDZ